Najnowsza książka Terry’ego Pratchetta od 13.11 w księgarniach!

Najnowsza książka Terry’ego Pratchetta od 13.11 w księgarniach!

Przegląd

13 listopada trafi do księgarń w całej Polsce  najnowsza książka TERRY’EGO PRATCHETTA – Smoki na zamku Ukruszon – książka dla dzieci małych i dużych, od lat 6 do 106!

Smoki na zamku Urkuszon

Smoki na zamku Ukruszon to zbiór opowieści idealnych dla najmłodszych czytelników oraz prawdziwa gratka dla starszych miłośników twórczości Pratchetta! Świetne poczucie humoru oraz cała gama zabawnych postaci, które rozbawią czytelników do łez, to już znak rozpoznawczy tego autora. Jak sam mówi: „Wystąpią w nich smoki i czarodzieje, radcy i burmistrzowie, żądny przygód żółw i potwór
z jeziora, a także rozliczne spiczaste kapelusze oraz mniej liczne magiczne zaklęcia (z których tylko garstka działa tak, jak powinny)”.

Całość okraszona jest bardzo śmiesznymi ilustracjami!

Terry Pratchett (ur. 1948) znany jest przede wszystkim jako autor serii „Świat Dysku”. Jego powieści science fiction i fantasy doczekały się wielu adaptacji, zdobyły też liczne nagrody,
w tym Carnegie Medal. W 1998 roku Pratchett został Kawalerem Orderu Imperium Brytyjskiego „za zasługi dla literatury”, a w roku 2008 otrzymał tytuł szlachecki. Na całym świecie sprzedano ponad 70 milionów jego książek przetłumaczonych na 37 języków.

Dotychczas nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazały się: Ciemna strona Słońca, Dysk, Dywan, Księgi nomów, Opowieści o Johnnym Maxwellu, Nacja i Spryciarz z Londynu.

 

Tagi: Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.