Parauszek – z filmu do książki!

Parauszek – z filmu do książki!

Przegląd

Parauszek – z filmu do książki!

Parauszek

Niezwykła książkowa premiera: oto bohaterowie najnowszej animowanej produkcji studia Se-Ma-For w pięknej, kolorowej książce.
Serial emitowany jest w MiniMini (kanał ten będzie promował publikację), prawa sprzedano do wielu krajów. Powstają kolejne odcinki. Parauszek zaprasza także na FB (Parauszek i Przyjaciele. Postać filmowa).
Bohaterowie stworzeni, by stać się przyjaciółmi dziecka.
Razem na pewno się uda!
Mądra bajka bez przemocy.
Przyjaźń, odwaga, szacunek, wiara we własne siły.
Na książkę składa się 8 opowiadań adresowanych do maluszków i przedszkolaków. Bajka ma charakter edukacyjny, przekazuje pozytywne wartości, takie jak: wiara we własne siły, odpowiedzialność, zasady działania w grupie, przyjaźń.

Seria telewizyjna „Parauszek” to pierwsza od ponad dekady polska animacja lalkowa z legendarnego studia Se-Ma-For. Opowiada o przygodach mieszkańców krainy zwanej Naszym Lasem. Obok tytułowego Zajączka Parauszka, widzowie poznają Zajączkę Usię, Łosia Łopatka, Bobra Klepka, Misia Benka, Srokę Madzię, Wiewiórkę Kitkę, Lisa Fredka i Wilka Waldka. Perypetiom bohaterów przygląda się Sowa Uhu, która daje widzom wskazówki na temat właściwego zachowania.
Wydawca: Papilon.

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.