Luca Caioli Luis Suárez. Pistolet – nowa książka autora bestsellerowych biografii przetłumaczonych na 35 języków

Luca Caioli Luis Suárez. Pistolet – nowa książka autora bestsellerowych biografii przetłumaczonych na 35 języków

Przegląd

Luca Caioli

Luis Suárez

Pistolet

Luis suarez pistolet

Piłkarz, który na boisku potrafi zachowywać się jak szaleniec, który pozdrawiał kibiców obscenicznymi gestami, który za pierwsze ugryzienie przeciwnika zyskał przydomek Kanibala, który obraził czarnoskórego Patrice’a Evrę, jest dziś idolem swojej drużyny. Teraz z wyczekiwanym od 25 lat pucharem Premier League cały Liverpool szaleje za 27-letnim Urugwajczykiem, piłkarskim wulkanem, który wywrócił do góry nogami najstarszą ligę świata.

Najlepszy piłkarz Urugwaju, najlepszy piłkarz turnieju Copa America, jedyny zagraniczny gracz, który zdobył ponad 100 bramek dla Ajaxu Amsterdam, Piłkarz Roku w Anglii w sezonie 2013/2014, zdobywca największej liczby bramek dla Liverpoolu w jednym sezonie… zawieszony na Mistrzostwach Świata 2014 za ugryzienie włoskiego zawodnika.

LUCA CAIOLI odwiedził Salto, rodzinne miasto Suáreza, Montevideo, gdzie Luis zaczynał grać w piłkę, Amsterdam i Liverpool. Dotarł do nieznanych faktów, rozmawiał z przyjaciółmi piłkarskiego geniusza, z piłkarzami i trenerami, którzy udzielili mu wywiadów na wyłączność. Ze swadą, która uczyniła jego poprzednie książki światowymi bestsellerami, zbudował gol po golu kompletną biografię kontrowersyjnego piłkarza, który wzbudza emocje na boisku i poza nim.

LUCA CAIOLI to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy sportowych, autor biografii największych współczesnych piłkarzy, m.in.: Messi. Historia chłopca, który stał się legendą, Ronaldo. Obsesja doskonałości, Neymar. Nadzieja Brazylii, przyszłość Barcelony, Zinédine Zidane. Sto dziesięć minut, całe życie. Jego książki zostały przetłumaczone na 35 języków.

Najchętniej kupowane książki w serii AMBERA Sport:

Messi  Pele

Kategorie: Sport i Turystyka
Tagi: Amber

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.