Egmont Polska, Klub Świata Komiksu oraz Kraina Planszówek zapraszają na XVIII. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Egmont Polska, Klub Świata Komiksu oraz Kraina Planszówek zapraszają na XVIII. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Przegląd

Egmont Polska, Klub Świata Komiksu oraz Kraina Planszówek zapraszają

na XVIII. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Wydawnictwo EGMONT – KSIĄŻKI, GRY, KOMIKSY

STOISKO A 32

EXPO KRAKÓW ul. Galicyjska 9

Egmont Polska serdecznie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników do odwiedzenia swojego stoiska nr A 32. Książki i komiksy podczas Targów będą podpisywać autorzy związani z wydawnictwem.

Piątek, 24. października 2014

13.00 – Monika Kowaleczko Szumowska, autorka powieści „Galop’44”

Sobota, 25. października 2014

11.30 – Jakub Grochola, rysownik komiksu z serii „Tomek i Jacek. Piraci z Lua Lua” (laureat I. edycji Konkursu im. Janusza Christy na komiks dla dzieci)

12.00 – Agnieszka Tyszka, autorka serii „Koniki” oraz „Czytam sobie”

13.00 – Przemysław Surma, rysownik komiksu z serii „Kubatu. I tak nie uwierzysz” (laureat I. edycji Konkursu im. Janusza Christy na komiks dla dzieci)

14.00 – Yvette Żółtowska-Darska, autorka książki „Mesii. Mały chłopiec, który stał się wielkim piłkarzem”

16.00 – Zofia Stanecka, Marianna Oklejak, autorki serii „Basia” oraz „Czytam sobie”

Niedziela, 26. października 2014

11.00 – Zofia Stanecka, Marianna Oklejak, autorki serii „Basia” oraz „Czytam sobie”

PREMIERA NOWOŚCI WYDAWNICZYCH

Na fanów wypieków i deserów będą czekać dwie najnowsze publikacje autorki, jednego
z najpopularniejszych blogów kulinarnych, Doroty Świątkowskiej
„Moje wypieki i desery na każdą okazję” oraz notes „Moje przepisy i pomysły” na kolekcję własnych przepisów z poradami. W ofercie dla młodzieży m.in. premiera najnowszej książki Brandona Mulla „Pięć królestw. Łupieżcy niebios”, autora bestsellerowego Baśnioboru, a także kolejne tomy w poczytnych seriach Cherub „Odwet” Roberta Muchamore, Miętowa „Niebieskie migdały” Ewy Nowak, Strażnicy historii „Chiński ekspres” Damiana Dibbena, Zakon ciemności „Złoto głupców” Philippy Gregory, czy Magiczna cukiernia „Okruchy magii” Kathryn Littlewood.
moje wypieki egmont moje przepisy i pomysly egmont piec krolestw 

swiety mikolajkacpermur

Wśród propozycji dla najmłodszych będą m.in.: kolejne tomy w serii Czytam sobie, a w niej m.in.: „Kacper i plaster” Zofii Staneckiej, „Mur” Rafała Witka czy „ŚwiĄty Mikołaj” Agnieszki Tyszki, „Basia i narty” oraz „Wielka księga Basi i Franka” nowe tomy cyklu Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Poza tym seria Złota Księga Bajek: Smerfy, Pszczółka Maja, Disney Junior, nowe książki STAR WARS REBELIANCI, a także serie książek z przygodami bohaterów filmów Disneya i nowości ze znanych
i lubianych cyklów
Violetta, My Little Pony Equestria Girls, Barbie, Monster High, czy Bob Budowniczy.

Na fanów planszówek będą czekać „Pędzące jeże” kontynuacja bestsellerowych „Pędzących żółwi”, „MUMIA. Wyścig w bandażach”, „Apacze i komancze”, czy „Asteriks i spółka” i wiele innych hitów.

Wielbiciele historii obrazkowych również znajdą najciekawsze jesienne nowości, pośród nich pięć premierowych komiksów dla dzieci, laureatów I. Ogólnopolskiego Konkursu im. Janusza Christy
na komiks dla dzieci: „
Kubatu. I tak nie uwierzysz!”, „Lil i Put. Jak przelać kota do kieliszka?”, „Rysiek i Królik. W szortach”, „Tomek i Jacek. Piraci z Lua Lua”, „Wszystko będzie dobrze”. Dorośli czytelnicy mogą liczyć na nowe tytuły w cyklu KANON KOMIKSU: „Umowa z bogiem” Willa Eisnera, „Piotruś Pan” Regisa Loisela, czy „Szninkiel” Grzegorza Rosińskiego.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Egmont

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.