Zamachowiec – AMBER wznawia światowy bestseller Clive’a Cusslera

Zamachowiec – AMBER wznawia światowy bestseller Clive’a Cusslera

Przegląd

Clive Cussler, Justin Scott
ZamachowiecIsaac Bell musi powstrzymać szaleńca, którego celem jest totalna destrukcja

1907. Wysadzony w powietrze tunel kolejowy w Oregonie. Wykolejony pociąg pod Los Angeles.
Seria tajemniczych katastrof, pożarów i eksplozji niszczy Southern Pacific Railroad. Żaden pociąg, żadna linia kolejowa na rozległym amerykańskim Zachodzie nie jest już bezpieczna. Tajemniczy zamachowiec uderza z zaskoczenia. Kimkolwiek jest i jakiekolwiek ma motywy, wie, jak siać zniszczenie.

Zdesperowany prezes kolei wynajmuje legendarną Agencję Detektywistyczną Van Dorna. Jej najlepszy agent Isaac Bell szybko odkrywa, że zamachowiec planuje atak, jakiego jeszcze nie było. I że jeśli nie powstrzyma go w porę, zagrożona będzie nie tylko kolej, lecz przyszłość całego kraju.

CLIVE CUSSLER to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych pisarzy świata.Podróżnik, badacz historii katastrof morskich, poszukiwacz zatopionych wraków słynnych statków i okrętów, autorytet w dziedzinie żeglugi morskiej – jest uosobieniem przygody.
Clive Cussler jest autorem światowych bestsellerów (Złoto Inków, Zabójcze wibracje, Miraż, Wyścig) sprzedanych w kilkuset milionach egzemplarzy, tłumaczonych na ponad 30 języków i publikowanych w 105 krajach.

Ostatnio wydane powieści Clive’a Cusslera:

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.