Do księgarń trafia praktyczny poradnik zatytułowany “Słowa, które pomagają wygrać”
Przegląd
- Marka: Rebis
Żyjemy w czasach, w których paradoksalnie coraz trudniej jest nam się porozumieć. Z jednej strony zwiększa się ilość kanałów komunikacji, z drugiej zabiegani, w ferworze pilnych spraw przestajemy zauważać siebie nawzajem. A właściwie dobrane słowa ułatwiają nam życie i osiąganie wyznaczonych celów.
Do księgarń trafia właśnie praktyczny poradnik zatytułowany Słowa, które pomagają wygrać.
Don Gabor
Słowa, które pomagają wygrać
Słowa, które pomagają wygrać
Przełożyła Jolanta Kubiak
ISBN 978-83-7818
ISBN 978-83-7818
Czy zdarzyło ci się kiedyś zgubić wątek w trakcie publicznego wystąpienia? Zrezygnowałeś z możliwości awansu lub podwyżki, bo nie wiedziałeś, jak się ich domagać? Przegapiłeś okazję nawiązania ciekawej znajomości, ponieważ nie miałeś pomysłu, jak zacząć rozmowę? Książka ta zawiera mnóstwo skutecznych technik, strategii, a także gotowych zwrotów i wypowiedzi, przydatnych nie tylko w takich, ale i wielu innych życiowych sytuacjach.Słowa, które pomagają wygrać sprawią, że łatwiej i skuteczniej będziesz się komunikować z otoczeniem i osiągniesz swoje cele.
Don Gabor to specjalista w zakresie komunikacji interpersonalnej, autor bestsellerów Jak zacząć rozmowę i zdobyć przyjaciół oraz Marzeń w zasięgu ręki (REBIS, 2007). Uczy prowadzenia rozmów biznesowych i doskonalenia współpracy z klientami.
Artykuły powiązane:
Kategorie:
Biznes i Ekonomia
Tagi:
Gabor Don
O autorze
Skomentuj
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.







