To Ty mnie ocalisz – ciąg dalszy powieści To Ty mnie pokochasz autorki z Top 10 empik.com

To Ty mnie ocalisz – ciąg dalszy powieści To Ty mnie pokochasz autorki z Top 10 empik.com

Przegląd

Jasinda Wilder
To Ty Mnie Ocalisz
Tom 2

Podałaś mi rękę, gdy balansowałem na krawędzi. Pokazałaś mi, że można mieć nadzieję…

Kylie i Oz są już pewni, że chcą być razem, ale życie co chwila chce pokrzyżować te plany. Nie przebiera w środkach, a że historia lubi się powtarzać, są to środki ostateczne.
Rozpacz, lęk, pożegnanie i przeszłość, która niespodziewanie staje w drzwiach…
Oz, chłopak Kylie, i Colton, jej ojciec, dwóch mężczyzn tak całkiem różnych, a jednak tak podobnych, opowiada historię tej miłości – miłości do dziewczyny i do córki. I czasem mówią przez łzy…

JASINDA WILDER zdobyła fenomenalną popularność powieścią Tylko Ty, wielkim bestsellerem literatury o wchodzących w dorosłe życie ludziach (18-25 lat), którzy podnoszą się z tragedii dzięki miłości ukazanej we wszystkich odcieniach: od czułości po płomienny seks. Powieść podbiła listy „New York Timesa”, „Wall Street Journal” i „USA Today”. W Amazonie długo zajmowała 1. miejsce i znalazła się wśród najlepszych powieści 2013 roku.
Dwie powieści w dwóch tomach: Tylko my (Tylko my WBREW WSZYSTKIM i Tylko my NA ZAWSZE) oraz To Ty (To Ty MNIE POKOCHASZ i To Ty MNIE OCALISZ) również odnoszą ogromny sukces.

Kategorie: Literatura

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.