„Dom z widokiem na szczęście”: nowość wydawnictwa LIRA

Przegląd

Doskonała książka na lato autorstwa Klaudii Duszyńskiej już w sprzedaży!

 

W tym tygodniu na księgarskie półki trafia „Dom z widokiem na szczęście”: debiutancka powieść obyczajowa Klaudii Duszyńskiej, wydana nakładem wydawnictwa LIRA. To słodko-gorzka historia będąca idealną lekturą na letni czas, która spodoba się Czytelniczkom w każdym wieku.

Bohaterka książki, Olga, po kilku latach gonitwy za karierą w wielkim mieście postanawia zrobić sobie wolne. Wyjeżdża do małej malowniczej wsi Górale nad jeziorem na północy Polski. Właśnie w tym miejscu osiedliła się przed laty jej babka – Tereska, po której Olga odziedziczyła duży dom. To w nim postanawia się teraz zaszyć, by poukładać przeszłość i wymazać bolesne wspomnienia. Przypadkiem jednak stanie przed trudnym zadaniem odkrycia pilnie strzeżonej rodzinnej tajemnicy… W rozliczeniu z przeszłością pomaga Oldze przyjaciel z dzieciństwa Gustaw, znany artysta, któremu dziewczyna pozuje do obrazów. Gdy między nimi zaczyna iskrzyć, pojawia się młody i intrygujący Krzysztof, który kiedyś uratował Oldze życie…
W starym domu Olga odkrywa rodzinne pamiątki i poznaje bolesną przeszłość. Czy dostrzeże też szczęście i miłość, które są bliżej, niż można przypuszczać?

Książka została wydana w miękkiej oprawie, w formacie 135 x 197 mm. Objętość: 288 stron, cena okładkowa: 34,99 zł.

Więcej na temat publikacji można znaleźć na stronie: www.wydawnictwolira.pl

Kategorie: Literatura
Tagi: Lira