Uciekaj ze mną Kristen Proby – po sukcesie Tego Mężczyzny AMBER zaczyna nową serię erotyczną

Uciekaj ze mną Kristen Proby – po sukcesie Tego Mężczyzny AMBER zaczyna nową serię erotyczną

Ona nie akceptuje kłamstw. A on nie chce zdradzić, kim jest… Czy odważy się powiedzieć jej prawdę o sobie?

Natalie Conner zamierzała zrobić kilka zdjęć ozłoconego wstającym słońcem oceanu, kiedy plaża jest pusta. Ale spokojna sesja fotograficzna skończyła się gwałtowną kłótnią z seksownym nieznajomym. Dlaczego sądził, że Natalie robi zdjęcia właśnie jemu? Kim on jest? Jedno Natalie wie na pewno: ten nieziemsko przystojny i – jak się wkrótce przekona – nieziemsko romantyczny mężczyzna działa na nią jak żaden inny.

 
Luke Williams ma dość paparazzich, więc na widok kolejnego wymierzonego w siebie obiektywu wpada we wściekłość.  Ale kiedy okazuje się, że to nie on był obiektem zainteresowania pięknej młodej kobiety, bynajmniej się nie uspokaja. Nie może przestać o niej myśleć. Lecz czy odważy się powiedzieć jej prawdę o sobie?
 
Uciekaj ze mną to tom 1 serii Ze Mną w Seattle ze szczytu list bestsellerów Amazonu, „New York Timesa” i „USA Today”. KRISTEN PROBY uwielbia mocne historie miłosne i wyraziste postacie z poczuciem humoru. Jej bohaterowie to samce alfa, apodyktyczni, ale i opiekuńczy, a bohaterki silne i namiętne.

W październiku tom 2

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.