Charley Castillo powraca w kolejnej odsłonie "Prezydenckiego agenta"

Charley Castillo powraca w kolejnej odsłonie "Prezydenckiego agenta"
„Prezydencki agent” W. E. B. Griffina to jeden z najlepszych cykli, które wyszły spod pióra tego autora. 19 sierpnia trafi do księgarń ósmy tom cyklu zatytułowany NIEBEZPIECZNA MISJA. Zapraszamy do księgarń!

 

Charley Castillo powraca w najbardziej zaskakującej spośród wszystkich książek tej bestsellerowej serii – numeru 1 na listach „Wall Street Journal” i „New York Timesa”.

 
Meksykańskie kartele narkotykowe urządzają strzelaniny na ulicach Laredo i El Paso. Somalijscy piraci zatrzymują trzy amerykańskie tankowce i żądają okupu.

Prezydent Stanów Zjednoczonych ma tego dość i wpada na świetny pomysł: niech falą terroru zajmą się pułkownik Castillo i jego ludzie. Jak rozwinie się sytuacja? Tego nie wie nikt, ale Castillo i jego kompani co do jednego nie mają wątpliwości: to będzie niebezpieczna misja.

 

„Twarde pięści, gruba skóra, akcja do utraty tchu. Formuła wypracowana przez Griffina jest jasna: zastawić wymyślne pułapki, a potem pozwolić czytelnikowi podziwiać zręczność i bezczelność Charleya Castilla, który wychodzi cało z każdej opresji. Autor obiecuje akcję, emocje oraz rubaszny humor – i zawsze dotrzymuje słowa” – Booklist

 
W.E.B. Griffin – uznany przez „Publishers Weekly” za „profesora amerykańskiej literatury sensacyjnej” – był żołnierzem amerykańskich oddziałów w Niemczech, korespondentem wojennym i oficerem informacyjnym w Korei. Jego książki przełożono na kilkanaście języków, a ich ogólny nakład przekroczył 40 milionów egzemplarzy.

William E. Butterworth IV jest redaktorem i pisarzem. Od lat współpracuje z W.E.B. Griffinem.

 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.