Poznaj egzotyczne i pelne kolorów Rio

Poznaj egzotyczne i pelne kolorów Rio
Rio de Janeiro
Michael Sommers
21.05.2014

Ruszaj w świat z National Geographic!

Każdego dnia eksperci National Geographic przemierzają świat, zgłębiając kulturę i dzieje odwiedzanych krajów oraz przypatrując się ich mieszkańcom. Zdobytą wiedzę przekazują na łamach przewodników National Geographic, obejmujących:

MARSZRUTY, oparte na bogactwie doświadczeń znawców Rio, które pomogą zaplanować pobyt adekwatnie do posiadanego czasu i zainteresowań.

NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA, od pozasezonowych szaleństw na miarę karnawału po wspinaczkę na Głowę Cukru i bębnienie z zawodowymi perkusistami.

RADY BYWALCÓW, od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po rodzimych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.

TRASY WYCIECZEK PIESZYCH, opatrzone klarownymi mapami i planami, m.in.  po ogrodach Jardim Botânico, wokół pałacowych rezydencji w Petrópolis i czarno-białą promenadą Capacabany.

PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH SZLAKÓW, w tym wąskimi uliczkami Travessa do Comércio, obok straganów i kramów Saary, po spokojnej Urcy (tam, gdzie narodziło się Rio) oraz po Niterói pełnym architektury Oscara Niemeyera.

LISTĘ TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO, w każdym omówionym w przewodniku regionie, a także przy trasie każdej wycieczki.

WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY, które ułatwiają podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca. 
 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.