Czego naprawdę chcą kobiety? "Tego Mężczyzny", który przyjemność uczynił sensem życia…

Czego naprawdę chcą kobiety? "Tego Mężczyzny", który przyjemność uczynił sensem życia…
Jodi Ellen Malpas
Ten Mężczyzna
Ten Mężczyzna. Jego Kłamstwa
Ten Mężczyzna. Jego Namiętność

Młody superseksowny milioner przyjemność uczynił sensem życia i nie zawaha się przekroczyć żadnych granic…

Ava O’Shea dostaje intrygujące zlecenie: ma urządzić wnętrza zabytkowej posiadłości pod Londynem. Rezydencja zaskakuje przepychem, lecz jeszcze większym zaskoczeniem jest jej właściciel. Ava spodziewa się nudnego podstarzałego snoba, a spotyka młodego, oszałamiająco przystojnego i zdumiewająco pewnego siebie faceta – Jessego Warda.
Ten Mężczyzna, nawykły do zaspokajania swoich najśmielszych fantazji, budzi w niej obezwładniające pożądanie. Lecz Ava czuje, że za jego pogonią za przyjemnością kryje się jakiś niepokojący sekret. Instynkt podpowiada jej, że powinna uciekać. Lecz Jesse Ward nie zamierza pozwolić jej odejść…

JODI ELLEN MALPAS opublikowała Tego Mężczyznę w formie e-booka i wywołała niebywały entuzjazm wśród kobiet na całym świecie. W krótkim czasie sprzedała 250 000 egzemplarzy! Następne tomy były też na 1. miejscu „New York Timesa”. W 2013 największe wydawnictwa świata kupiły za sześciocyfrowe sumy prawa do publikacji wersji drukowanej. Seria króluje wśród najlepiej sprzedających się powieści erotycznych Amazonu. W Wielkiej Brytanii wszystkie tomy utrzymywały się przez wiele tygodni – jako jedyne powieści erotyczne! – na listach bestsellerów.
W lutym 2014 tom 3. wszedł na 1. miejsce list w Hiszpanii!

Co miesiąc kolejne tomy:
    
5 czerwca tom 4
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.