Nowa książka Tadeusza Chudeckiego: "Historia jednej podróży. Azja"

Nowa książka Tadeusza Chudeckiego: "Historia jednej podróży. Azja"
Nowa książka Tadeusza Chudeckiego: „Historia jednej podróży. Azja”

„Pewnej bezsennej nocy zamiast liczyć barany, liczyłem kraje, które już odwiedziłem.Wyszło mi przeszło dziewięćdziesiąt. To prawie połowa ze 194 państw istniejących na świecie. Tak czy owak, sporo już widziałem. Ale dużo jeszcze pozostaje do obejrzenia… Czy zdążę? Tym razem zapraszam w podróż po egzotycznej Azji.” – pisze Autor.

 Azja staje coraz bardziej atrakcyjnym miejscem wypoczynku dla Europejczyków. Pojawiają się nowe połączenia lotnicze, oferty turystyczne, więcej jest informacji na blogach i forach. Tadeusz Chudecki odkrywa przed nami fenomeny tej części świata, kulturę, obrazy, zapachy. Udowadnia, że wakacje spędzone w Azji mogą być znacznie tańsze od europejskich, a przy tym o wiele bardziej egzotyczne, barwne i intrygujące. Po prostu niezapomniane!
Poza niezwykłymi opowieściami o poszczególnych miejscach, dowiemy się między innymi, jaką walutą płacić i ile pieniędzy zabrać na wyprawę. Autor podpowie, co koniecznie trzeba zobaczyć, kiedy polecieć i na co zwracać uwagę, planując podróż. Poznamy też kilka przydatnych wyrażeń w danym języku.

Tadeusz Chudecki jest popularnym aktorem (grał m.in. w „M jak miłość”) i podróżnikiem z zamiłowania. Do tej pory ukazały się dwa tytuły jego autorstwa: „Wspaniałe podróże na każdą kieszeń, czyli Europa za 100 euro” i „Dalej w drogę. Łatwe i tanie podróżowanie po Europie i okolicach”.

Premierę „Historii jednej podróży. Azja” wspierają m.in. spotkania Autora w telewizjach śniadaniowych. Książka ukazuje się nakładem wydawnictwa Publicat.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.