"Wychowywanie chłopców" Steve’a Biddulpha po raz dzisiąty w Rebisie

"Wychowywanie chłopców" Steve’a Biddulpha po raz dzisiąty w Rebisie
Wychowywanie chłopców Steve’a Biddulpha doczekało się dziesiątego wydania w REBISIE. Ta przełomowa książka już na zawsze zmieni na lepszy sposób, w jaki rodzice i nauczyciele postrzegają chłopców.
 

W dzisiejszym świecie, pełnym brutalności i dążenia do sukcesu, rodzice wychowujący chłopców stoją przed szczególnie trudnym zadaniem. Chcą lepiej zrozumieć, co jest motorem działania ich synów i jak pomóc im wyrosnąć na szczęśliwych, kochających i zdolnych zmierzyć się z życiem.
Wychowanie chłopców na pewno im w tym pomoże. W tej książce Steve Biddulph na podstawie wyników najnowszych badań analizuje najważniejsze kwestie dotyczące rozwoju chłopców od narodzin po dorosłość. Mówi o ciepłej, ale silnej ręce rodzica oraz o przewodnictwie, jakiego chłopiec potrzebuje. Do zadania, jakim jest wychowanie chłopców, autor wnosi humor, szczerość i praktyczną wiedzę wielu rodzin.

Steve Biddulph jest najsłynniejszym terapeutą zajmującym się problemami rodzinnymi oraz autorem książek poświęconych zagadnieniom wychowania dzieci w rodzinie. Na całym świecie znane są jego książki, m. in. Sekrety szczęśliwego dzieciństwa (REBIS, 1997) (przełożone na dziewięć języków), Jeszcze więcej sekretów szczęśliwego dzieciństwa (REBIS, 1998) oraz sławna Męskość- nowe spojrzenie (REBIS, 2012).

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.