
Tylko czy na pewno w szkole jest bezpiecznie? A co jeśli starszaki z wielkimi stopami rozdepczą najmłodszych uczniów, zwłaszcza tych trochę małych jak na swój wiek? Albo dyrektor, który jest najstraszniejszym z nauczycieli, wezwie ich do swojego gabinetu?
Może jednak lepiej w ogóle nie iść do zerówki? Ula i Urwisy mają naprawdę trudny orzech do zgryzienia!
Jednak nadal lubiła książki i już jako dorosła osoba znowu zaczęła je pisać. Jest autorką utworów dla dzieci („Ula i Urwisy”, „Amelka” i „Misiek, co ty opowiadasz?”), młodzieżowej serii dzienników Ani Szuch („Trzynastka na karku” i dalsze tomy) oraz innych książek dla młodszych i starszych czytelników (np. „Duch z Niewiadomic”, pierwszy tom serii „Tajemnice starego pałacu”).
Lubi też czytać, fotografować i podróżować.
Kasia Kołodziej – wrocławska ilustratorka, kucharka, mama, posiadaczka pręgowanego kota oraz królewna, która (jak każda królewna) musi być czasem porwana. Ponieważ najczęściej porywa ją rysowanie, rysuje bez przerwy. W swoich ilustracjach stara się pokazywać dziecięce emocje. Skończyła wrocławską ASP, miewa czasem wystawy, pracuje z wieloma wydawnictwami dla dzieci i jak wielka kula śniegowa nabiera rozpędu… w tworzeniu. Jej prace można obejrzeć na stronie www. krolewnakasia.pl.
Artykuły powiązane:
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4
O autorze
Skomentuj
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.






