Edgard poleca: „Zagadki obrazkowe”

Edgard poleca:  „Zagadki obrazkowe”
Unikalne zestawy Zagadek obrazkowych to kolorowe, ilustrowane karty dla dzieci od 3 i 6 roku życia, które w zabawny i nietuzinkowy sposób uczą koncentracji i selekcjonowania informacji. Zawarte w zagadkach informacje rozbudzają ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy, a także trenują kompetencje niezbędne do samodzielnej nauki w szkole. Ponadto rozwijają logiczne myślenie oraz stwarzają rodzicom i dzieciom okazję do wspólnej zabawy.

Przygotowane w wygodnej formie kolorowych, dwustronnych kart złączonych w jedną książeczkę świetnie sprawdzą się w domu, w szkole, w poczekalni, na spacerze, pikniku czy podróży. Na awersie znajdują się dwie ilustrowane zagadki, a na rewersie – odpowiedzi do nich. Umożliwia to natychmiastowe sprawdzenie prawidłowego rozwiązania samodzielnie przez dziecko.

O merytoryczną zawartość zagadek dbają autorzy, doświadczeni psychologowie, zajmujący się tematyką wczesnego rozwoju intelektualnego.

Zagadki obrazkowe to:
•    zestaw kolorowych, ilustrowanych kart łączących trening umysłu i zdobywanie wiedzy z pasjonująca zabawą, dla dzieci od 3 i 6 lat,
•    zabawne łamigłówki rozwijające myślenie logiczne, koncentrację i spostrzegawczość oraz trenujące  zapamiętywanie,
•    wygodna forma dwustronnych kart złączonych w jedną książeczkę – doskonała na majówkę i wakacje.

W serii Kapitan Nauka Zagadki obrazkowe:
Zabawy logiczne 6+ (od 6 lat)
Koncentracja 6+  (od 6 lat)
Łamigłówki 3+  (od 3 lat)

 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.