Bądź jak magnes – odkryj tajemnice wzajemnego przyciągania

Bądź jak magnes – odkryj tajemnice wzajemnego przyciągania
5 lutego trafi do księgarń Chemia miłości 75 sposobów na to, jak sprawić, by między wami zaiskrzyło i byście żyli razem długo i szczęśliwie autorstwa Leil Lowndes. To idealna książka na nadchodzące „walentynki”.

Dlaczego niektóre osoby natychmiast cię pociągają, a inne nie? Jak sprawić, żeby więź przetrwała dłużej? Dowiesz się tego od Leil Lowndes, specjalistki w dziedzinie komunikacji, która dzięki umiejętności przekazywania naukowej wiedzy w lekki sposób doskonale wyjaśnia tajemnice udanych związków międzyludzkich. Tym razem, korzystając z najnowszych odkryć nauki, pokazuje, jak celowo wywołać to ulotne przyciąganie w kontaktach z osobą płci przeciwnej  i podtrzymać je na kolejnych etapach związku.
Niewiele osób wie, co zapoczątkowuje tę naturalną chemię, co niszczy, a co sprawia, że jest ona trwała. Choć geny i dotychczasowe doświadczenia niewątpliwie odgrywają ważną rolę, można wiele zrobić, by wpłynąć na jakość i trwałość swego związku miłosnego. Chemia miłości to wyjątkowo praktyczny podręcznik, który przekształca skomplikowane odkrycia neurobiologii w 75 prostych strategii i niecodziennych technik, dzięki którym będziecie wiedzieli, co robić – a czego nie robić – by znaleźć i podtrzymać miłość.

LEIL LOWNDES, prezes Applause, Inc., jest jednym z najchętniej zapraszanych prelegentów specjalizujących się w dziedzinie technik porozumiewania się oraz autorką kilku międzynarodowych bestsellerów, w tym poradników Pożegnanie z nieśmiałością, Jak się dogadać oraz Erotyczne sygnały, czyli mowa ciała kobiety

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.