"Latające origami" – nowość Jedności

"Latające origami" – nowość Jedności
Latające origami. Samoloty, latawce, rakiety
Mari Ono, Roshin Ono

35 prostych projektów – krok po kroku.

Niemal każdy z nas potrafi i lubi składać papierowe samoloty. A ta książka to prawdziwa gratka dla wszystkich amatorów papierowych samolotów, dla modelarzy i fanów japońskiej sztuki origami.

Zamieszczono w niej 35 projektów papierowych samolotów, rakiet i latawców. W czterech rozdziałach (samoloty, latawce, zwierzęta, maszyny) opisane zostały poszczególne latające obiekty oraz techniki wprawiania ich w ruch. Każdy pomysł na latające origami opatrzony został prostą instrukcją oraz szczegółowymi zdjęciami przedstawiającymi, krok po kroku, wykonanie poszczególnych modeli.

Ale to jeszcze nie wszystko! Do książki dołączone zostały specjalne kolorowe arkusze,
aby składanie papierowych samolotów okazało się jeszcze bardziej fascynujące! Wszystkim miłośnikom podniebnych podróży życzymy niezapomnianych wrażeń. Do zobaczenia w przestworzach…

Odbiorcy:
– dzieci i dorośli – wszyscy, których pasją są papierowe samoloty; także miłośnicy origami.
– rodzice, nauczyciele, specjaliści prowadzący warsztaty i zajęcia plastyczne.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– przedstawia sposoby i techniki składania papierowych samolotów, latawców i innych obiektów latających, a także prezentuje sposoby wprawiania ich w ruch.
– przygotowana z myślą o profesjonalistach i o amatorach; jej proste instrukcje i szczegółowe fotografie zachęcają do twórczych działań.
– dołączone do niej specjalne kolorowe arkusze sprawiają, że złożone samoloty są naprawdę wyjątkowe.

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.