Rockowe życie Stevena Tylera

Rockowe życie Stevena Tylera
Rockowe życie Stevena Tylera

Autobiografia frontmana Aerosmith

 „Wkurza was hałas w mojej głowie? Rockowe wspomnienia” to autobiografia amerykańskiego wokalisty Stevena Tylera, napisana wspólnie z Davidem Daltonem. Książka ukaże się 23 października nakładem Wydawnictwa G+J Książki.

Steven Tyler jest ikoną jednego z największych zespołów rockowych Ameryki – Aerosmith. Tego kompozytora, autora tekstów i wokalistę uznaje się za  wyjątkowo charakterystycznego i żywiołowego frontmana rocka. Magazyn „Rolling Stone” nazwał go jednym z najlepszych wokalistów wszech czasów. Na całym świecie rozeszło się ponad sto milionów płyt Aerosmith. Zespół zdobył wiele prestiżowych wyróżnień i trafił do muzeum Rock and Roll Hall of Fame.

Książka „Wkurza was hałas w mojej głowie? Rockowe wspomnienia” to typowo rockowa autobiografia – historia spisana w zwariowanej tonacji, szybka i dosadna. Steven Tyler prowadzi czytelników przez czterdzieści lat przygód Aerosmith. Pisze o swoich fankach, o dilerach, nieskończonych pobytach na odwyku, rozpadach zespołu i jego reaktywacjach. W książce znalazła się również wnikliwa analiza płyt Aerosmith – od strony muzycznej i nie tylko – oraz opis przypadłości zwanej Syndromem Frontmana. Czytelnicy będą mieli możliwość przekonać się, co naprawdę kryje się w głowie Stevena Tylera.

Nakładem Wydawnictwa G+J Książki ukazały się również następujące książki: „Beatlesi. Za kulisami sukcesu”, „Ratując Amy”, „Po prostu Whitney”, „Nirvana bez tajemnic”, „Klątwa Rock and Rolla. Gwiazdy, które odeszły za wcześnie”.

 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.