"Mądre zaufanie" już w księgarniach

"Mądre zaufanie" już w księgarniach
Poziom zaufania społecznego w Polsce jest jednym z najniższych w Europie. Około połowa Polaków nie ufa osobom których nie zna, podobna liczba uważa, że nie należy ufać wspólnikom w interesach. O tym jak ważne w życiu i dla podtrzymywania relacji biznesowych jest zaufanie dowiecie się z książki Mądre zaufanie Stephena M. R. Coveya, która trafiła właśnie do  księgarń (22.10.2013).

Mądre zaufanie jest niewątpliwie jedną z najbardziej znaczących i nowatorskich książek naszych czasów”.
Warren Bennis, psycholog, badacz problematyki przywództwa i biznesu

Autorzy przedstawiają istotną dla biznesu prawdę: zaufanie nie jest jedynie skutkiem ubocznym zawodowych relacji, czymś, co rodzi się niejako przypadkiem, lecz wartością – a nawet umiejętnością – dzięki której można prosperować. W jasny i przystępny sposób dzielą się historiami osób i firm, które odkryły, że wysoki poziom zaufania w relacjach owocuje nie tylko większymi zyskami i wpływami, ale także potęguje życiową energię i radość.
Sukces tych ludzi i organizacji w czasach kryzysu zaufania potwierdza, że wartość ta ma znaczenie. Mądre zaufanie opisuje pięć działań, jakie podejmują ludzie znakomicie prosperujący mimo trudnych rynkowych warunków, podczas gdy upada tak wiele firm.

„Zaufanie jest fundamentem biznesu i od dawna kluczową wartością w naszej firmie. Bez publicznego zaufania do naszej firmy i marki oraz bez wewnętrznego zaufania między współpracownikami i partnerami nie moglibyśmy prowadzić interesów. To proste. Jednak ciesząc się zaufaniem i nim obdarzając, mamy nieograniczone możliwości rozwoju”.
Robert A. McDonald, prezes i dyrektor Procter & Gamble

Stephen M. R. Covey, absolwent Harvardu, współzałożyciel i prezes firmy konsultingowej CoveyLink, autor bestsellerowej Szybkości zaufania (ponad milion egzemplarzy w 22 językach!).

Greg Link, uznany doradca wielu wiodących firm, jak IBM, Microsoft, Sony, współpracownik Stephena M. R. Coveya w CoveyLink.

Rebecca R. Merrill, utalentowana pisarka i współautorka książek.

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.