Już w sprzedaży kolejna książka z nowej serii wydawnictwa Hachette "Moje Dziecko"

Już w sprzedaży kolejna książka z nowej serii wydawnictwa Hachette "Moje Dziecko"
Już w sprzedaży kolejna książka z nowej serii wydawnictwa Hachette Moje Dziecko

„O co pytają nastolatki”
Autorką książki jest licencjonowana psychoterapeutka Zuzanna Celmer, która od wielu lat prowadzi terapię indywidualną, pomagając ludziom w różnym problemach życiowych. Jest także autorką dziewięciu książek o tematyce małżeńskiej, społecznej i rodzinnej. Od dawna współpracuje z różnymi czasopismami, radiem i telewizją. Jej najnowsza książka, to wierny zapis najczęściej zadawanych pytań, z jakimi autorka spotkała się podczas pracy z uczniami różnego typu szkół podstawowych. Niezależnie od zamieszkania dotyczyły one zazwyczaj tych samych spraw:
– niepokojów związanych z obrazem własnej osoby
– bliskości w rodzinie
– ułożenia sobie harmonijnych stosunków z otoczeniem
– wartościowych związków uczuciowych
Ujmując przekazywane treści w formę konkretnych odpowiedzi na pytania młodych, autorka miała nadzieje, że staną się one potwierdzeniem dla tych dorosłych, którzy świetnie porozumiewają się ze swoimi dziećmi, jak i podpowiedzią dla tych, którzy w trosce o ich dobro pragną pogłębić wzajemne kontakty.

 

 

Czy łatwo być nastolatkiem? Może nie tak łatwo jak wyobrażają sobie niekiedy dorośli, ale na pewno ciekawie. Całe mnóstwo pytań, odkryć, niepokojów, zdziwień i wzruszeń. Odkrywanie świata i poznawanie siebie. Wytyczanie własnej życiowej drogi. Miłość. I tyle jeszcze nowych, zmuszających do zastanowienia spraw.

Książka, „O co pytają nastolatki” to zbiór odpowiedzi na najczęstsze pytania wieku dorastania. Od intymnych, dotyczących własnej fizyczności, po najbardziej egzystencjalne.
To lektura obowiązkowa każdego rodzica, który dzięki niej na pewno lepiej pozna swoje dziecko i – być może – uniknie poważnych problemów wychowawczych. Tę książkę po prostu trzeba mieć na półce.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.hlp.waw.pl

 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.