One Direction – kolekcja bransoletek i książki

One Direction – kolekcja bransoletek i książki
One Direction – kolekcja bransoletek i książki
 
  
Kolekcja modnych bransoletek One Direction skierowana do dziewcząt, które są fankami zespołu One Direction poszerza pod koniec sierpnia br. portfolio Egmont Polska. W ofercie wydawniczej znajdują się również dwie książki „One Direction. Album rozmaitości” oraz „One Direction. Zgaduj i wyklejaj. Edycja specjalna”.

W ramach serii ukaże się 16 różnych bransoletek suwaków z podobiznami członków zespołu, czy grafikami związanymi z grupą chłopaków z 1D do zbierania. Każda bransoletka jest osobno zapakowana w foliową torebkę, w której oprócz ozdoby na rękę znajdują się dwie naklejki i przywieszka. Pozycje książkowe „One Direction. Album rozmaitości” oraz „One Direction. Zgaduj i wyklejaj. Edycja specjalna” wprowadzają do świata boysbandu. Mnóstwo zdjęć, tajemnice z codziennego ich życia, liczne fakty, kopalnia informacji o boskich chłopakach to tylko część treści tych książek. Na czytelniczki czekają też naklejki i plakaty.

Każda dziewczynka poczuje się bliżej zespołu i jakby była z nim. One Direction to jeden z najbardziej znanych na świecie boysbandów. Niezwykła kariera pięciu chłopców, którzy poznali i znaleźli się na podium brytyjskiej edycji X Factor. Zespół, który porwał tłumy swoim występem podczas zamknięcia ostatnich igrzysk olimpijskich.

Bransoletki i książki to obowiązkowe pozycje dla fanów One Direction! Cała seria bransoletek jest możliwa do kupienia w kioskach i sklepach z zabawkami, książki natomiast dostępne są  w księgarniach. 

 

 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.