Jak odnaleźć prawdę o sobie samym?

Jak odnaleźć prawdę o sobie samym?
Jak odnaleźć prawdę o sobie samym?

Odkryj to co niewidoczne dla oka.

Wydawnictwo G+J Książki przedstawia poradnik autorstwa Elżbiety Zuzanny Bronikowskiej – pisarki i psychologa, zatytułowany „Diament. Duchowa strona człowieka”. Poradnik ukazał się na rynku 17 kwietnia.

Elżbieta Zuzanna Bronikowska na kartach swojego poradnika przekonuje, że złożoność człowieka pod względem fizycznym, psychicznym i duchowym powinna inspirować go do odkrywania wewnętrznych obszarów niedostępnych dla oczu. Każdy człowiek jest niezwykłym dziełem i kierując swoją uwagę do głębi serca może odkryć jaźń, będącą niezwykłym źródłem wiedzy i mocy, a także poznać prawdę o sobie samym.

To właśnie ta prawda jest kluczem, który pozwala człowiekowi odnaleźć ścieżkę osobistego rozwoju, unikać cierpienia, zagubienia, lęku, osamotnienia i żyć pełnią życia.

„Cała wiedza o nas jest w nas i jest połączona z tym, co nas otacza. Nastawiając się na zobaczenie tego, co niewidoczne, możemy mieć pełniejszy wgląd w Istotę Świadomości i naszego Bytu we Wszechświecie” – przekonuje na łamach poradnika autorka.

O autorce:
Elżbieta Zuzanna Bronikowska uczęszczała na studia o profilu psychologicznym. Poszukuje w życiu wskazówek, które przybliżą poznanie Prawdy o sobie i życiu. Chce w pełni wykorzystywać  ukryte możliwości  i potencjał. Źródłem wiedzy są sny i intuicyjny wgląd, pozwalający przybliżyć się do wewnętrznych  duchowych sił i do swego serca. Wierzy, że życie to misja i wypełnienie sobą drogi do celu, gdzie wszystko jest jej dane i wszystko może być zabrane. Jest autorką książek: „Budzenie dusz” (2004), „Pozwól sobie na dialog dusz” (2007), „Możesz pomóc sobie zawsze – poczuj oddech dusz” (2009).

 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.