Twoje niemowlę tydzień po tygodniu

Twoje niemowlę tydzień po tygodniu
Właśnie ukazał się poradnik dla rodziców Twoje niemowlę tydzień po tygodniu, który w przejrzystej formie opisuje rozwój dziecka i jego potrzeby tydzień po tygodniu, od momentu narodzin aż do szóstego miesiąca życia.
Książka promowana jest w prasie parentingowej i ogólnej (już ukazał się artykuł w miesięczniku Mam dziecko 5/2011). Partnerem wydania jest firma Jelp, producent hypoalergicznych środków do prania, wraz z którym Wydawca przeprowadzi kilka konkursów prasowych i liczne akcje promocyjne książki w szkołach rodzenia i na konferencjach pediatrycznych, a także na portalach internetowych.

Autorki, popularyzatorka wiedzy medycznej Simone Cave oraz lekarz pediatra dr Caroline Fertleman opisują zmiany, jakim podlega dziecko w pierwszych sześciu miesiącach życia. Każdy rozdział odpowiada jednemu tygodniowi i podzielony jest na podrozdziały dotyczące snu, płaczu oraz tego, jak często należy karmić niemowlę i ile pieluszek dziennie zmienić. Książka pełna jest praktycznych informacji i wskazówek pozwalających uporać się z palącymi problemami:
·    Jak poznać, czy niemowlę dostało wystarczającą ilość pokarmu
·    Kiedy zachodzi potrzeba wezwania doktora
·    Skąd wiadomo, czy malec płacze z głodu czy ze zmęczenia

Twoje Niemowlę Tydzień po Tygodniu to jedyna książka, jaka będzie Ci potrzebna podczas pierwszych sześciu miesięcy macierzyństwa.”

„Na tę książkę czekały wszystkie młode mamy – formuła ‘tydzień po tygodniu’ sprawia, że wszystko staje się proste” – Daily Mirror

„Koło ratunkowe dla każdej młodej mamy” – Grazia

„Prawdziwie przydatna książka, którą należy przestudiować na kilka tygodni przed porodem” – Pregnancy and Birth

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.