Rozpoznaj „wampiry” i naucz się z nimi walczyć

Rozpoznaj „wampiry” i naucz się z nimi walczyć
Emocjonalne wampiry
Albert J. Bernstein

Przełożyła Jolanta Kubiak
ISBN 978-83-7818-447-8

Rozpoznaj „wampiry” i naucz się z nimi walczyć

Czy w naszym najbliższym otoczeniu znajdują się ludzie, którzy w tajemniczy sposób pozbawiają nas energii, poczucia własnej wartości i bezlitośnie  nas wykorzystują?
Jeśli tak, to wpadliśmy w szpony emocjonalnych wampirów! Albert J. Bernstein przystępnie i dowcipnie opisuje rozmaite typy osobowości i odmian emocjonalnych wampirów – bezwzględnych tyranów, aspołecznych hedonistów, samolubnych narcyzów, męczących paranoików. Książka, oparta na wiedzy psychologicznej, zawiera cenne rady i sporą dawkę humoru, tak potrzebnego w trudnych i wyczerpujących relacjach.

Nowe, poprawione i poszerzone wydanie Emocjonalnych wampirów nauczy nas:
 – rozpoznawać „wampiry” w naszym otoczeniu, zanim zdążą nas zaatakować,
– wykorzystywać cały arsenał technik i strategii, żeby unikać złych relacji lub naprawiać te, których uniknąć się nie da,
– jak zręcznie aranżować sytuacje i obracać je na własną korzyść, kiedy „wampir” jest naszym szefem, współmałżonkiem lub dzieckiem.

Dr Albert J. Bernstein to uznany psycholog kliniczny, a także felietonista i doradca biznesowy. Jest współautorem dwóch wydanych w Polsce książek – Trudni współpracownicy i Dinozaury są  wśród nas. Jak sobie radzić z nimi w pracy
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.