Fragmenty bestsellerów "Biblioteki Gazety Wyborczej" dla użytkowników tabletów i czytników

Fragmenty bestsellerów "Biblioteki Gazety Wyborczej" dla użytkowników tabletów i czytników
Fragmenty bestsellerów „Biblioteki Gazety Wyborczej” dla użytkowników tabletów i czytników
 

Trwa wakacyjna akcja „Gazety Wyborczej” dla użytkowników tabletów i czytników – w letnie piątki czytelnicy, którzy wykupią aktualne cyfrowe wydanie „Gazety Wyborczej”, mogą dodatkowo przeczytać fragmenty bestsellerowych książek wydanych przez Agorę i dostępnych na Publio.pl.

2 sierpnia do wydań „Gazety” na iPada, Kindle`a, tablet Samsunga oraz urządzenia z systemem Windows 8 dołączony będzie fragment książki „Hitman” Juliusza Machulskiego. To zbiór felietonów, które czyta się jak dobre scenariusze! Książka pełna scen, które możnaby sfilmować, a przy tym opowieść o kinie, gwiazdach ekranu i wielkich fascynacjach, która składaaj się na historię życia znanego reżysera.

W kolejnych tygodniach będzie można przeczytać fragment książki „Moje noce z mężczyznami” Krystyny Mazurówny (9 sierpnia) i „Marek Edelman. Życie. Do końca” Witolda Beresia i Krzysztofa Burnetki (16 sierpnia).

„Gazeta Wyborcza” w wersji cyfrowej zawiera treści z ogólnopolskiego wydania, „Gazety Stołecznej”, poniedziałkowego dodatku „Sport.pl„, czwartkowego „Dużego Formatu” i sobotniego „Magazynu Świątecznego”. Cyfrowe wydanie zapewnia codzienny dostęp do treści, które – po wgraniu numeru – można czytać nawet bez dostępu do internetu.
wydawnictwoagora@agora.pl
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.