Poradnik dla podróżujących rodziców. Wakacje z dziećmi na pokładzie!

Poradnik dla podróżujących rodziców. Wakacje z dziećmi na pokładzie!
Wakacje z dziećmi na pokładzie!
Anna i Krzysztof Kobusowie od lat przemierzają świat razem z dwójką synków. W swojej książce radzą wszystkim odważnym rodzicom, jak zaplanować podróże z dziećmi od A do Z. „Podróżuj z dzieckiem! Poradnik praktyczny” ukazała się nakładem Wydawnictwa G+J Książki. 
 
 
W życiu każdego podróżnika jest kilka kluczowych momentów kiedy dalsze wyruszanie na wyprawę staje pod znakiem zapytania – może być to pierwsza poważna praca, pierwszy stały związek lub pierwsze dziecko. Wszystkim rodzicom Anna i Krzysztof Kobusowie udowadniają jednak, że podróże z dzieckiem (a nawet z dwójką dzieci) są możliwe. Co więcej, mogą być wspaniałym doświadczeniem i wielką przygodą dla całej rodziny.
 
W książce „Podróżuj z dzieckiem! Poradnik praktyczny” rodzice znajdą dziesiątki praktycznych porad dotyczących takich kwestii jak przygotowanie do wyjazdu, pakowanie się, zdrowie i żywienie w podróży. Autorzy piszą również o tym, jak fotografować dziecko, jak tłumaczyć mu różnice kultur i jakie pamiątki przywozić z dalekich krajów. Udowadniają, że zwiedzanie świata, może być nie tylko przyjemne zarówno dla rodziców jak i dla dzieci – ale może stać się również wyjątkowym elementem wychowania młodego człowieka.
Osiem lat wspólnych podróży, kilkadziesiąt tysięcy kilometrów i niezliczona ilość sytuacji zaskakujących, zabawnych, a czasem frustrujących – to bagaż doświadczeń, na podstawie którego powstał ten wyjątkowy poradnik dla rodziców kochających podróże.
 
O autorach:
Anna Olej-Kobus i Krzysztof Kobus – podróżnicy, fotografowie i dziennikarze, którzy łączą pasję poznawania i opisywania świata. Są autorami zdjęć do blisko 25 albumów (z czego większość poświęconych jest Polsce). Ich zdjęcia ilustrują liczne artykuły i książki, można je też zobaczyć na stronie www.travelphoto.pl. Gdy ich rodzina się powiększyła, okazało się, że podróżowanie z dwójką dzieci jest nadal możliwe, choć wymaga nieco więcej logistyki. Efektem licznych doświadczeń zebranych podczas podróży było stworzenie i prowadzenie autorskiego portalu www.malypodroznik.pl.
.
 
Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.