Podręczniki ZamKoru docenione przez PAU

Podręczniki ZamKoru docenione przez PAU
Udostępnij
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0
 
 
Nauczyciele uczący z podręczników wydawnictwa ZamKor mogą czuć się bezpiecznie.
 
 
 
        
 
 
Uczniowie pracujący z podręcznikami wyróżnionymi przez Komisję PAU osiągają najwyższe wyniki na egzaminach zewnętrznych i są dobrze przygotowani do kontynuacji nauki na kolejnych etapach edukacyjnych.
Informacja o nagrodzonych podręcznikach nie zawsze jednak dociera do nauczycieli, rodziców i dyrektorów szkół. Trzeba nad tym ubolewać, ponieważ to jakość merytoryczna powinna być najważniejszym kryterium wyboru podręcznika. Ministerstwo Edukacji Narodowej chce, by szkoły wycofały się z wątpliwych umów użyczenia lub darowizny sprzętu, które zawierały z wydawcami podręczników – informuje „Głos Nauczycielski”. Nauczyciel musi się kierować wyłącznie przesłankami dydaktycznymi i potrzebami uczniów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z recenzjami wszystkich obecnych na rynku podręczników w kolejnych tomach „Prac Komisji do Oceny Podręczników Szkolnych” PAU.
Relację z uroczystości wręczenia nagrody PAU ZamKorowi i jego autorom można obejrzeć na stronie internetowej wydawnictwa.

 
Udostępnij
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0
Kategorie: Edukacja

Komentarze

  1. Izabela Markut
    Izabela Markut 30 lipca, 2013, 00:00

    śmiało postawiona hipoteza, co do wyników uczniów na egzaminie powinna być poparta źródłem takich danych. W przeciwnym razie jest tylko tanim chwytem socjotechnicznym i źle świadczy o autorze tej sponsorowanej informacji

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.