Nowa powieść bestsellerowej autorki "Domu na skarpie"

Nowa powieść bestsellerowej autorki "Domu na skarpie"
Nowa powieść bestsellerowej autorki
Tajemnice domu na skarpie

„Dom na skarpie” to kolejna powieść Nory Roberts, jednej z najpoczytniejszych autorek na świecie. Pełen napięcia romans z sensacyjnym wątkiem w tle uka nakładem Wydawnictwa G+J Książki.
Eli, bostoński prawnik, przez rok zmagał się z policją oraz opinią publiczną, odpierając oskarżenia o zamordowanie żony, z którą się rozwodził. Nie znaleziono dowodów jego winy, więc nie trafił do więzienia, lecz jego reputacja legła w gruzach. Po psychicznym załamaniu zaszył się w Domu na Skarpie, by leczyć rany.
Kiedy ukochana babcia Eliego jedzie do Bostonu, domem zajmuje się Abra Walsh – joginka, jubilerka i fizjoterapeutka. Ta wszechstronna kobieta o wielkim sercu gotowa jest zaopiekować się każdym potrzebującym, nawet wbrew jego woli, i tym razem bierze na celownik Eliego.
 
Adwokat po przejściach szybko odkrywa, że już nie wyobraża sobie życia bez Abry, jej gotowania, sprzątania, masażów. Postanawia oczyścić swoje dobre imię, wyjaśniając sprawę morderstwa żony. Liczne sekrety Domu na Skarpie przyciągają jednak kogoś, kto nienawidzi Eliego i pragnie go pogrążyć. Wielosetletnie pogłoski i podania mogą sprawić, że Abra i Eli stracą nie tylko reputację, ale i życie.
 
O autorce:
Nora Roberts  jest jedną z najpoczytniejszych autorek na świecie. Napisała ponad 200 powieści, które przetłumaczono na ponad 25 języków i wydano na całym świecie w łącznym nakładzie 400 milionów egzemplarzy, a niektóre z nich zekranizowano. Książki są połączeniem romansu, powieści przygodowej, sensacyjnej i obyczajowej. Większość z nich trafia na listy bestsellerów „New York Timesa” i „Publishers Weekly”. Nakładem Wydawnictwa G+J Książki ukazały się dotychczas następujące powieści pisarki: „Czarodziejskie więzy”,  „Legenda” i „Wyspa Trzech Sióstr”.
 
Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.