23 lipca trafi do księgarń trzecie wznowienie Biologii Neila A. Campbella

23 lipca trafi do księgarń trzecie wznowienie Biologii Neila A. Campbella
 
 
 
 To najlepiej sprzedający się podręcznik biologii na świecie. Ponad 7 milionów sprzedanych egzemplarzy, przetłumaczony na 17 języków.
 
Biologia Campbella to też najbardziej aktualny i atrakcyjny w formie podręcznik dla studentów biologii, medycyny, nauk przyrodniczych i nauk pokrewnych.
Doskonały dla uczniów klas biologiczno-chemicznych i maturzystów
 
Dzieło Neila Campbella i Jane Reece to od lat niedościgniony lider w dziedzinie wprowadzających podręczników biologii. Doskonale skomponowany materiał, oparty na wynikach najnowszych badań,  przystępnie i z pasją napisany przez zespół światowej sławy specjalistów  to niepodważalny atut tego długo wyczekiwanego na polskim rynku podręcznika.
 
„Książka jest perfekcyjna pod względem dydaktycznym. Proporcje między tekstem zasadniczym, repetycjami, sprawdzianami i podsumowaniami, a przede wszystkim znakomitymi ilustracjami, są tak dobrane, by zawartość podręcznika można było nie tylko zapamiętać ale także zrozumieć. Wiedza w niej zawarta jest aktualna, a jej opis tak zbudowany, by pokazać czytelnikowi, że nauka jest procesem i polega nie tylko na gromadzenia faktów, ale przede wszystkim, na stawianiu i weryfikacji hipotez, które nie są niezmienne”.
Prof. dr hab. Jan Strzałko
Wydział Biologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza
w Poznaniu

 

 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.