23 lipca trafi do księgarń trzecie wznowienie Biologii Neila A. Campbella

23 lipca trafi do księgarń trzecie wznowienie Biologii Neila A. Campbella
Udostępnij
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0
 
 
 
 To najlepiej sprzedający się podręcznik biologii na świecie. Ponad 7 milionów sprzedanych egzemplarzy, przetłumaczony na 17 języków.
 
Biologia Campbella to też najbardziej aktualny i atrakcyjny w formie podręcznik dla studentów biologii, medycyny, nauk przyrodniczych i nauk pokrewnych.
Doskonały dla uczniów klas biologiczno-chemicznych i maturzystów
 
Dzieło Neila Campbella i Jane Reece to od lat niedościgniony lider w dziedzinie wprowadzających podręczników biologii. Doskonale skomponowany materiał, oparty na wynikach najnowszych badań,  przystępnie i z pasją napisany przez zespół światowej sławy specjalistów  to niepodważalny atut tego długo wyczekiwanego na polskim rynku podręcznika.
 
„Książka jest perfekcyjna pod względem dydaktycznym. Proporcje między tekstem zasadniczym, repetycjami, sprawdzianami i podsumowaniami, a przede wszystkim znakomitymi ilustracjami, są tak dobrane, by zawartość podręcznika można było nie tylko zapamiętać ale także zrozumieć. Wiedza w niej zawarta jest aktualna, a jej opis tak zbudowany, by pokazać czytelnikowi, że nauka jest procesem i polega nie tylko na gromadzenia faktów, ale przede wszystkim, na stawianiu i weryfikacji hipotez, które nie są niezmienne”.
Prof. dr hab. Jan Strzałko
Wydział Biologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza
w Poznaniu

 

 

Udostępnij
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0
Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.