Nowa seria Beaty Pawlikowskiej dla ludzi w drodze

Nowa seria Beaty Pawlikowskiej dla ludzi w drodze
Nowa seria Beaty Pawlikowskiej dla ludzi w drodze!

Rozmówki dla prawdziwych podróżników!

„Rozmówki” Beaty Pawlikowskiej to zbiory przydatnych słówek, zdań i zwrotów w sześciu językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim i rosyjskim. Książki ukażą się na rynku 17 kwietnia nakładem Wydawnictwa G+J Książki.

Beata Pawlikowska jako doświadczona podróżniczka dobrze wie, jakich elementów języka powinien nauczyć się każdy, kto wybiera się do obcego kraju. Rozumie, jak ważna jest znajomość języków obcych w podróży i zdaje sobie sprawę z tego, że wiedza wyniesiona z tradycyjnego kursu językowego bywa bardzo zawodna. Dlatego przygotowała szczególną serię „Rozmówek”.

Niespodziewana kradzież, ważna zguba albo wypadek samochodowy? Rzadkie upodobania kulinarne lub poszukiwanie szczególnych pamiątek.

„Rozmówkach” Beaty Pawlikowskiej znalazły się zwroty przydatne w każdej z tych sytuacji. Jak również specjalne słówka i zdania dla narciarzy, płetwonurków, kibiców, poszukiwaczy przygód, wegan czy wegetarian. Oraz dla wszystkich ciekawskich, którzy wyruszają w świat.

O autorce:
Beata Pawlikowska – pisarka, podróżniczka, dziennikarka. Z pasją pisze i opowiada o podróżach, spełnianiu marzeń i odnalezieniu się w „dżungli życia”. Organizuje wyprawy do dżungli amazońskiej i w inne egzotyczne miejsca. Pisze książki, felietony i reportaże. Fotografuje. W Radiu ZET prowadzi audycję „Świat według Blondynki”.  Autorka kilkunastu książek, w tym pierwszej polskiej książki opublikowanej przez National Geographic. Silna, samodzielna i odważna. Twierdzi, że te cechy pozwalają spełnić wszystkie marzenia, a jej recepta na osiągnięcie sukcesu to pasja poparta ciężką pracą, która pozwala osiągnąć mistrzostwo w dowolnej dziedzinie.
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.