Cała prawda o mężczyznach

Cała prawda o mężczyznach
Ian K. Smith zdradza sekrety męskiej osobowości

Cała prawda o mężczyznach

Wydawnictwo G+J Książki prezentuje nowość autora bestsellerowych poradników. „Cała prawda o mężczyznach” ukaże się 23 stycznia. To książka, która podpowiada, jak zrozumieć tok myślenia mężczyzny oraz jak poprawić jakość swojego życia osobistego.

Czy mężczyzna naprawdę myśli to, co mówi? A o czym nie mówi? Dlaczego każda kobieta musi poświęcać tyle czasu na zastanawianie się nad intencjami swojego partnera?
Nareszcie to mężczyzna napisał poradnik, który pomoże czytelniczkom rozszyfrować zawiłości męskiej psychiki. Mężczyzna, który weźmie do ręki tę książkę, pokiwa głową ze zrozumieniem, natomiast kobieta, która zastosuje zamieszczone w niej rady, zyska szansę na dłuższy i bardziej udany związek.
• Mów, to co myślisz, albo nie mów nic
• Unikaj dramatyzowania
• Pozwól mężczyźnie być mężczyzną
To niektóre z dziesięciu złotych zasad wyjaśnionych w poradniku Iana K. Smitha – zasad, które mają na celu poprawienie relacji kobiet z ich partnerami.

O autorze:
Ian K. Smith
jest autorem bestsellerowych poradników, lekarzem, a także specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie żywienia człowieka i dietetyki oraz treningów. Jest również twórcą popularnych państwowych inicjatyw zdrowotnych i programów telewizyjnych.
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.