Nowa powieść Dana Browna

Nowa powieść Dana Browna
Z ostatniej chwili!!!

Wydawnictwo Sonia Draga ma dobre wieści dla wszystkich miłośników kodów, szyfrów i zagadek. Już w maju na księgarskie półki w Stanach Zjednoczonych trafi kolejna powieść Dana Browna!
To wiadomość dosłownie sprzed chwili! Za oceanem nowa  książka z Robertem Langdonem ukaże się nakładem Wydawnictwa Doubleday, a w Polsce dzięki Wydawnictwu Sonia Draga!!!

Tym razem Amerykanie wybrali dość niecodzienny sposób na ujawnienie tytułu najnowszego dzieła bestsellerowego pisarza. Z wpisów zagorzałych fanów powstaje na stronach DanBrown.com, Today.com oraz stronie facebookowej autora mozaika, dzięki której lada moment świat pozna tytuł najbardziej wyczekiwanej książki ostatnich lat. Zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie!

Zapraszamy na
http://www.facebook.com/WydawnictwoSoniaDraga
http://www.facebook.com/DanBrown

Z pomocą tysięcy fanów udało się ujawnić tytuł najbardziej wyczekiwanej powieści ostatnich lat.
Z Robertem Langdonem spotkamy się tym razem na kartach powieści INFERNO.
 „Choć czytałem dzieło Dantego jeszcze na studiach, dopiero niedawno doceniłem jego wpływ na kształt współczesnego świata”, uchyla rąbka tajemnicy Dan Brown.
Amerykanie będą mieli okazję dowiedzieć się, co dokładnie autor miał na myśli, już 14 maja…
Polskim czytelnikom przyjdzie poczekać do października, bo właśnie wtedy Wydawnictwo Sonia Draga planuje premierę polskiego wydania powieści.

INFERNO

Pierwszy nakład 4 mln egzemplarzy na rynek amerykański i kanadyjski.

W Wielkiej Brytanii ukaże się dzięki Transworld Publishers, oddziałowi The Random House Group, który opublikował wszystkie dotychczasowe powieść Dana Browna.

Jednocześnie powieść będzie dostępna wersji audio- i e-booka

W Inferno Brown po mistrzowsku łączy historię, sztukę, symbole i zagadki.

Robert Langdon powraca do Włoch, serca Europy, gdzie zostaje wplątany w zagadkę, która może mieć globalne konsekwencje. Brown w literacką klasykę tchnął nowe życie w sposób, w jaki tylko on potrafi. Odkrywa przed czytelnikiem zdumiewające szczegóły dzieła Dantego.

Dan Brown to najczęściej czytany pisarz na świecie!

Umiejętności łączenia teorii spiskowych z talentem do konstruowania skomplikowanych zagadek i intryg zjednały mu rzesze czytelników na skalę nieznaną dotąd we współczesnej literaturze.

Nakład Kodu Leonadra da Vinci przekroczył 80 milionów egzemplarzy, został przetłumaczony na 51 języków. Przez 54 tygodni okupował szczyt listy bestsellerów „New York Timesa”, a przez 144 tygodnie utrzymywał się w pierwszej dziesiątce tego zestawienia.

Zaginiony symbol został przetłumaczony na 48 języków, 30 milionów sprzedanych egzemplarzy. 
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.