Nowe Fiszki wydawnictwa Edgard

Nowe Fiszki wydawnictwa Edgard
Nowe Fiszki wydawnictwa Edgard – wyjątkowe zestawy z nagraniami i programem!
 
 

Nakładem wydawnictwa Edgard ukazały się wyjątkowe zestawy fiszek. Seria fiszki 1000 najważniejszych słów to unikalne pakiety w których znajdziemy: 1000 fiszek, płytę CD-ROM z nagraniami i programem Aktywny Trening oraz praktyczne pudełko z kolorowymi przegródkami.

Program Aktywny Trening z ćwiczeniami
, dołączony do zestawu, umożliwia tworzenie indywidualnych list nagrań, odsłuchiwanie ich na dowolnym odtwarzaczu i głośne powtarzanie za lektorem. Dodatkowo dzięki funkcji karaoke można sprawdzić na ekranie wyświetlacza prawidłową pisownię słówek. Rozwiązując testy można także zweryfikować stopień opanowania materiału z fiszek i skutecznie utrwalić znajomość słownictwa.

Nauka z kursem pozwala szybko i skutecznie opanować najczęściej używane w danym języku słówka. Przykłady użycia wszystkich słów w zdaniu to gotowe wzorce komunikacyjne. Fiszki podzielono na 40 praktycznych grup tematycznych, aby ułatwić zapamiętanie materiału metodą skojarzeń. Kolorowe przegródki pozwalają zaplanować naukę, a nagrania mp3 ułatwiają opanowanie prawidłowej wymowy.

Zestawy fiszek wydawnictwa Edgard to:
–    1000 najważniejszych słów,
–    gotowe nagrania i ćwiczenie wymowy,
–    użycie słów w kontekście – 1000 przykładowych zdań,
–    słownictwo z aż 40 grup tematycznych,
–    własne playlisty i powtórka słówek za lektorem,
–    utrwalanie wiedzy za pomocą kolorowych przegródek i testów,
–    nauka język o każdej porze i w dowolnym miejscu.

W serii 1000 najważniejszych słów i zdań ukazały się zestawy do nauki: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego.

Te oraz inne zestawy fiszek do nauki ponad 10 języków (m.in. japońskiego, norweskiego czy chińskiego) można znaleźć na stronie: www.fiszki.jezykiobce.pl

Edgard, Warszawa 2012
Więcej informacji: http://www.jezykiobce.pl/
 

Kategorie: Targi krajowe

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.