Moda według Mai Sablewskiej

Moda według Mai Sablewskiej
Moda według Mai Sablewskiej

Menedżerka gwiazd prezentuje 10 sposobów na niepowtarzalny styl

Na łamach poradnika „10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej”, autorka – uważana dzisiaj za ikonę stylu – dzieli się swoimi doświadczeniami dotyczącymi mody. Książka ukaże się 7 listopada nakładem wydawnictwa
G+J Książki.

Bez uśmiechu nigdy nie będziesz w pełni ubrana – to motto autorki oraz hasło przyświecające publikacji.
W poradniku „10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej” Maja Sablewska – menedżerka gwiazd i doradca wizerunkowy – podaje sposoby na to, jak umiejętnie korzystać z mody i jakich zasad warto się trzymać. Opowiada też o tym w jaki sposób wkroczyła do świata show-biznesu, który docenia jedynie największe osobowości.
Autorka przywołuje w jaki sposób wypracowała swój własny niepowtarzalny styl oraz … w jaki sposób nieśmiała zakompleksiona dziewczyna stała się dzisiaj ikoną dobrego stylu?
„Byłam…
zakompleksioną dziewczyną w za dużych bluzach, pod którymi próbowałam ukryć siebie i swoje marzenia. Miałam aparat na zębach i bardzo ciemne włosy. Wyglądałam jak klasyczna brzydula.
Jestem…
dziewczyną, która poprzez różne sytuacje życiowe, ciągłą pracę, ucząc się na błędach, stworzyła własny styl. Jeśli wychodząc z domu, czuję się dobrze, to znaczy, że jestem dobrze ubrana. Praca daje mi radość. Jestem szczęśliwa. Marzę, stawiam sobie cele i staram się je osiągnąć. Pracuje na swoje marzenia i kocham ludzi.
Będę…
pomagać innym. Kiedy pracowałam z gwiazdami, starałam się nie tylko świetnie je wypromować, ale zbudować w nich pewność siebie. Teraz czuję wielkie wsparcie ze strony ludzi, którzy do mnie piszą i pytają o rady. Dlatego będę ich wspierać w tym, co mnie samej udaje się najlepiej – w zabawie stylem. Chcę być waszym Doradcą Wizerunkowym i przekazać moje sposoby na modę… z uśmiechem.”

O autorce:
Maja Sablewska – menedżerka gwiazd, doradca wizerunkowy, osobowość telewizyjna. Zajmowała się karierą największych gwiazd polskiego show biznesu. Była jurorką w pierwszej edycji show stacji TVN X Factor. Jako doradca wizerunkowy współpracowała ze światową marką kosmetyczną, zaś w 2012 r rozpoczęła przygodę z modą, podejmując współpracę ze znaną w Europie polską marką MOHITO.

Dane wydawnicze:
Autor: Maja Sablewska, tytuł: „10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej” wydawnictwo G+J Książki, data premiery: 7 listopada 2012 roku, ISBN 978-83-7778-201-9, cena detaliczna 29,90 zł, format 140x215mm, liczba stron 152, kategoria: poradnik, oprawa twarda.

Kontakt dla mediów:
Magdalena Swoboda-Młynarczyk, e-mail: magda@swobodapr.pl, tel. 692 444 289
Magda Graczyk, e-mail: magdagraczyk@swobodapr.pl, tel. 504 351 991

Patroni medialni:

O Wydawnictwie G+J Książki
Wydawnictwo książkowe G+J istnieje od ponad dwudziestu lat. W ofercie ma ponad 600 tytułów. Rocznie wydaje ponad 300 pozycji książkowych. Są one opatrzone brandem G+J Książki i National Geographic. G+J Książki to czołowy wydawca literatury pięknej i popularnej, którego oferta obejmuje ponad 300 tytułów (powieści, thrillery, poradniki, biografie, kulinaria i książki dla dzieci). W 2012 r. jako jedyny wydawca, G+J Książki otrzymało aż dwie statuetki Bestseller Empiku 2011. National Geographic jest liderem w dziedzinie publikacji ilustrowanych. Katalog wydawniczy obejmuje literaturę podróżniczą, poradniki fotograficzne, przewodniki turystyczne, książki popularnonaukowe dla dzieci i dorosłych oraz albumy. W sprzedaży jest ponad 200 tytułów. Znakiem rozpoznawczym publikacji National Geographic jest nie tylko charakterystyczna żółta ramka, ale także doskonałej jakości zdjęcia najwybitniejszych fotografików na świecie.
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.