„Kocham cię, mamo!” – powraca popularna seria: „Opowiastki Familijne”

„Kocham cię, mamo!” – powraca popularna seria: „Opowiastki Familijne”
„Kocham cię, mamo!” – powraca popularna seria: „Opowiastki Familijne”

„Opowiastki Familijne” to jedna z najpopularniejszych serii dla dzieci poprzedniej dekady. To kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych książek, audiobooków i e-booków, pięć słuchowisk radiowych, pakiet edukacyjny dla przedszkoli i film na podstawie jednego z opowiadań z Anną Dymną i Jerzym Trelą w rolach głównych. Po kilkuletniej przerwie „Opowiastki Familijne” Beaty Andrzejczuk – autorki bestsellerowej serii „Pamiętnik Nastolatki” – powracają do księgarń, by wzruszać, bawić i uczyć kolejne pokolenie naszych pociech.
„Kocham cię, mamo!… i inne opowiastki familijne” – to książka dla dzieci, mówiąca o ich kłopotach, ale także o radościach; to książka, która podszepnie, co w pewnych sytuacjach można zrobić, by wybrać drogę dobra i uczciwości; wreszcie to książka również dla rodziców, aby zawsze pamiętali, co martwi, co smuci, a co sprawia, że ich pociechy są szczęśliwe.
Książkę rekomenduje Ewa Błaszczyk.

Kocham cię, mamo!… i inne opowiastki familijne
Beata Andrzejczuk
DW Rafael
ISBN 978-83-7569-341-6
Oprawa: miękka
Format: 125×190
Ilość stron: 168
Cena det.: 22,90

Książka dostępna dla księgarzy w hurtowniach: OSDW Azymut, FK Olesiejuk, WIKR, Super Siódemka, L&L; w hurtowniach lokalnych: Małopolski Dom Książki, Milo, Ateneum, Derby; oraz w hurtowniach religijnych: Sanderus, Exodus, Notus, Emmanuel, Rhema, Rubikon, Źródło.
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.