Teleportuj się do fantastycznego świata książek i konkursów!

Teleportuj się do fantastycznego świata książek i konkursów!
Teleportuj się do fantastycznego świata książek i konkursów!

    

 
28 marca oficjalnie wystartował nowy portal Teleportuj się – http://teleportujsie.pl skierowany do dzieci i młodzieży. Jest to pierwszy na polskim rynku portal związany z tematyką fantasy skierowany do najmłodszych czytelników – tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z czytelnictwem i fantastyką.

Portal http://teleportujsie.pl przeznaczony jest dla dwóch grup wiekowych – dzieci w wieku 6-9 lat (mini-teleport) oraz młodzieży w wieku 10-14 lat (maxi-teleport). Chcieliśmy stworzyć portal dla dzieci i młodzieży, który będzie łączył ze sobą edukację oraz dobrą zabawę. Teleportujsie.pl jest wartościowym portalem, na którym dzieci będą mogły spędzać wolny czas, bez obaw rodziców o jakość zamieszczonych na nim treści – twierdzi Arkadiusz Jakimiuk, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Wydawnictwie Zielona Sowa.

Na portalu Teleportujsie.pl dzieci i młodzież mogą znaleźć informacje o książkach, gry oraz konkursy. Część portalu dedykowana młodszym dzieciom powiązana jest z „Przygodami Tappiego z Szepczącego Lasu” – najnowszą książką Marcina Mortki. Autor znany jest szerokiemu gronu czytelników z książek fantasy wydawanych m.in. przez wydawnictwo Fabryka Słów. Najnowsza książka Mortki skierowana jest do najmłodszych czytelników. Przedstawia ona historię wikinga wyruszającego wraz z przyjaciółmi w niebezpieczną i pełną przygód podróż, której celem jest uratowanie jednego ze wspólnych przyjaciół. Poza informacjami o książce najmłodsi znajdą na portalu również m.in. gry edukacyjne oraz „Konkurs dla małych reniferków i dużych wikingów”, w którym do wygrania są książki ufundowane przez wydawnictwo Fabryka Słów i Zielona Sowa.

Dla młodzieży w wieku 10-14 lat przeznaczona jest natomiast strona powiązana z pełną tajemnic książką autorstwa Krzysztofa Stelmarczyka pt. „Crom i uczeń czarnoksiężnika”, która przeniesie czytelników do fantastycznego świata pełnego przygód. Również na portalu przeznaczonym dla młodzieży znajduje się „Konkurs dla miłośników nadprzyrodzonych mocy”, w którym do wygrania jest 10 książek. Zarejestrowani użytkownicy portalu mogą również wziąć udział w przygotowanej specjalnie dla nich grze oraz wypowiedzieć się na wybrany przez siebie temat na udostępnionym forum.

Portal zdobył już wiernych fanów wśród dzieci i młodzieży – a to dopiero początek atrakcji. Każdego miesiąca dodawane będą nowe gry oraz konkursy, planowane są także nowe teleporty. Zachęcamy więc do wspólnej zabawy i do teleportowania się do fantastycznego świata książek i konkursów.

Szczegóły:

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.