Miłość w 90 dni

Miłość w 90 dni
08.02.2012
Miłość w 90 dni
Diana Kirschner
 
 
Diana Kirschner jest zabawna i mądra. Pomoże ci znaleźć księcia wśród ropuch. Nie zlekceważ jej błyskotliwych rad!
Susan Shapiro, autorka bestsellerowych poradników
 
REWOLUCYJNY SPOSÓB NA ZNALEZIENIE PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI
 
Zastanawiasz się właśnie, czyby nie zacząć znowu umawiać się na randki? A może twój obecny sposób randkowania prowadzi cię na manowce? A może już poznałaś kogoś i zastanawiasz się, czy to Ten Jedyny. Albo jesteś w związku, ale w głębi duszy czujesz, że on nie spełnia twoich pragnień. Niezależnie od tego, co dzieje się obecnie w twoim życiu uczuciowym, książka Miłość w 90 dni jest dla ciebie. Zacznij ją czytać od razu. Naprawdę robi wrażenie!
Steve Nakamoto, autor bestsellerowych poradników
 
Chcesz znaleźć mężczyznę swoich marzeń – i to w zaledwie 90 dni? Zapomnij o gierkach, zasadach i poradach opartych na astrologicznych różnicach między płciami. Sięgnij po poradnik znanej psycholog Diany Kirschner. Znajdziesz w nim niezawodne wskazówki, jak zdobyć miłość i stworzyć satysfakcjonujący i trwały związek.
 
Po trzech miesiącach stosowania tego programu:
·    Uwolnisz się od zabójczych wzorców randkowych, przyczyny twoich porażek.
·    Znacząco poprawi się twoja samoocena.
·    Poznasz bardziej wartościowych mężczyzn.
·    Potrafisz stworzyć prawdziwy, trwały, pełen miłości związek.
 
Także kobiety w wieku powyżej czterdziestu pięciu lat, samotne matki i kobiety sukcesu  znajdą w  tej książce rozdział poświęcony sekretom udanych randek.
 
Zapomnij o randkach z przeszłości, naucz się, jak teraz zdobyć miłość, której pragniesz!
 
DIANA KIRSCHNER to znana psycholog kliniczna i trenerka rozwoju osobistego. Ma bogate doświadczenie zawodowe i praktyczne w prowadzeniu terapii i szkoleń dla osób samotnych. Publikuje artykuły w prestiżowych czasopismach, często występuje w mediach. Osoby, które po raz pierwszy spotykają Dianę i jej męża, z którym związana jest od ponad dwudziestu pięciu lat, często biorą ich za nowożeńców.

 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.