Rebis Gazelą Biznesu 2011

Rebis Gazelą Biznesu 2011
Dom Wydawniczy REBIS uzyskał tytuł Gazeli Biznesu 2011.

Gazele Biznesu to ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw przygotowywany przez redakcję dziennika gospodarczego „Pulsu Biznesu”. To już dwunasta edycja tego przedsięwzięcia, a REBIS bierze w niej udział po raz szósty.

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.
Ranking publikowany jest w postaci ponad dwustustronicowego specjalnego wydania, które dołączone jest do grudniowego wydania „Pulsu Biznesu”. Oprócz tego na specjalnej stronie www.gazele.pl znajduje się pełna baza Gazel, czyli lista wszystkich firm, które znalazły się na rankingowych listach, począwszy od roku 2000.
Po ogłoszeniu rankingu, począwszy od grudnia do marca „Puls Biznesu” organizuje w 12 miastach Polski specjalne uroczystości, podczas których w obecności regionalnych władz wręczane są laureatom rankingu statuetki i pamiątkowe dyplomy. To również okazja do spotkania najlepszych menedżerów i poszerzenia wiedzy.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz „Pulsu Biznesu” zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.