Pociąg do czytania

Pociąg do czytania
Wydawnictwo Sonia Draga i Koleje Śląskie mają przyjemność poinformować o rozpoczęciu wspólnej kampanii promującej czytanie książek pod nazwą „Pociąg do czytania”.

Idea jest prosta. Już przed świętami każdy, kto będzie odbywał podróż Kolejami Śląskimi przy zakupie biletu otrzyma ulotkę/zakładkę ze opisem kampanii. Po wejściu do pociągu pasażer natknie się na półkę z książkami z oferty Wydawnictwa Sonia Draga. Pasażerowie będą mogli z nich korzystać podczas podróży.

Podróż koleją to doskonała okazja do czytania. W ten sposób można umilić sobie czas i to zupełnie za darmo! Dodatkową atrakcją dla podróżujących będzie kupon zniżkowy na zakup książek Wydawnictwa Sonia Draga po preferencyjnych cenach. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by podróżni – czytelnicy dokładali do tej osobliwej biblioteczki egzemplarze swoich książek, które już przeczytali i chcą się nimi podzielić. W ten sposób wydawnictwo Sonia Draga i Koleje Śląskie pragną zachęcić do obcowania z literaturą. Dzięki książkom w pociągu podróż upłynie nie tylko szybko, ale i przyjemnie.

Miło nam poinformować, że nasze starania medialnie wspierają: TVP Katowice, TVP Kultura,  Radio Katowice, Polska Dziennik Zachodni,  miesięcznik Ultramaryna.
 

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.