Merlin.pl ma 9 lat

Merlin.pl ma 9 lat
 
Merlin.pl świętuje swoje 9. urodziny. Z okazji jubileuszu sklep przygotował wyjątkową 9-dniową promocję. Każdego dnia w urodzinowej ofercie znajdzie się 9 nowych produktów w super cenie. W przypadku niektórych produktów oferta będzie o 60% tańsza!

W puli objętej promocją znajdą się m.in. najciekawsze nowości książkowe i muzyczne, najgłośniejsze filmy ostatnich miesięcy, luksusowe kosmetyki i piękne zapachy, a także kultowe gry i programy komputerowe, zabawki, sprzęt elektroniczny wysokiej klasy i niezbędne artykuły do domu i ogrodu.  

Promocja trwa od 26 marca do 3 kwietnia 2008 r.

Merlin.pl
to pionier polskiego e-commercu. W ciągu 9 lat istnienia przekształcił się z niewielkiej, kilkuosobowej księgarni internetowej w największy wielobranżowy polski sklep internetowy. Obecnie oferuje ponad 350 tys. towarów, w tym książki, filmy, muzykę, multimedia, zabawki, elektronikę, kosmetyki, artykuły do domu i ogrodu.

Strony Merlin.pl codziennie odwiedza 100 tys. osób, które składają średnio 10 tys. zamówień. Miesięcznie stronę główną odwiedza 1,8 mln internautów [real users]. Merlin.pl wysłał już zamówienia do Polaków w 86 krajach!
 

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.