Nowości w Impulsie – „Kształcenie człowieka” w wersji video

Nowości w Impulsie – „Kształcenie człowieka” w wersji video
 
Nowości w Impulsie – „Kształcenie człowieka” w wersji video!

Koniec roku to czas podsumowań. Oficyna Wydawnicza Impuls w 2011 r. potwierdziła swoja pozycję wśród wydawców książki naukowej i akademickiej, publikując ponad sto nowych tytułów, docierając do licznej rzeszy wymagających czytelników: pedagogów, terapeutów, rodziców itd. Wyznacznikiem powodzenia poszczególnych tytułów są liczne nagrody i wyróżnienia, zarówno branżowe jak i czytelnicze, zdobyte na przestrzeni ostatniego roku kalendarzowego.

Kończąc rok kalendarzowy serdecznie zapraszamy wszystkich Czytelników do nowości!
Najlepsza Książka na Zimę – 2011: Kształcenie człowieka. 27 kamyczków jednej mozaiki. Impulsy do kształtowania modelu edukacji zgodnie z zasadami sformułowanymi przez Johanna Heinricha Pestalozziego” autorstwa Arthura Brühlmeiera w wersji  V I D O E !

Link do filmu w serwisie YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=ECbllZYH2pw&feature=youtu.be

O czym jest ksiązka?

„Moja metoda uznaje absolutny prymat poznania tego, co pospolite i konieczne, nad wiedzą o tym co rzadkie i zbędne” Arthur Brühlmeier.

Postać Jana Henryka Pestalozziego to wyjątkowo jasny punkt na mapie rozważań humanistycznych i pedagogicznych. Ten kontynuator Rousseau wierzył we wrodzoną szlachetność i godność człowieka, co dało mu podstawy do stworzenia  pierwszej teorii nauczania początkowego. Od lat, jego poglądy są niesłabnąca inspiracją i wzorem sztuki wychowywania innych do samowychowania, w oparciu o wzajemny szacunek i wsparcie w indywidualnym rozwoju, na płaszczyźnie różnorodnych środowisk.

JHP twierdził, że każdy człowiek jest wynikiem natury i środowiska w jakim przyszło mu żyć, ale wzbogacony jest o siłę i moc, dzięki którym może dowolnie kształtować swoje życie i przeznaczenie.

Do oglądania potrzeby jest Impuls:) www.impulsoficyna.com.pl
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.