Angielski dla zaawansowanych The Changing World – nowość wyd. Edgard

Angielski dla zaawansowanych The Changing World – nowość wyd. Edgard
ANGIELSKI dla zaawansowanych The Changing World
(Książka + 2 x Audio CD)

Poznaj współczesny język i rozmawiaj swobodnie na aktualne tematy!

– interesujące tematy poruszane w radiu, telewizji, prasie czy Internecie
– 120 minut nagrań rodowitych Brytyjczyków
– nauka współczesnych słów, wyrażeń i idiomów używanych w mediach
– kilkadziesiąt tekstów pokazujących użycie słów w praktyce
– 200 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi
– ciekawe zagadnienia i specjalistyczne słownictwo

Angielski dla zaawansowanych The Changing World to zestaw (książka + 2 x CD Audio) adresowany do wszystkich, którzy chcą poszerzyć zasób współczesnego brytyjskiego słownictwa używanego w mediach. Opanowanie materiału z kursu pozwala na swobodne oglądanie telewizji, czytanie artykułów prasowych oraz dyskutowanie na temat bieżących informacji czy wydarzeń, takich jak tsunami, alergie, energia nuklearna, terroryzm czy nowe technologie. Książka stanowi również doskonałą pomoc w przygotowaniach do egzaminów Cambridge czy matury rozszerzonej. Jest również przydatna w samodzielnej nauce i utrwalaniu już zdobytej wiedzy. Podręcznik może być też pomocny nauczycielom – do wykorzystania w trakcie pracy z uczniami podczas lekcji lub korepetycji.

Kurs obejmuje ponad 40 lekcji uporządkowanych w 4 częściach: News and Society, Technology and Society, Business, Nature and the Environment. W każdej z lekcji znajdują się: niezbędne słownictwo, dłuższy tekst do czytania i słuchania oraz zestaw ćwiczeń sprawdzających i utrwalających nowy materiał.

Podręcznik
obejmuje najważniejsze współczesne zagadnienia przydatne na egzaminach, takie jak ekologia, prawa kobiet, gospodarka światowa czy globalizacja. Samodzielne sprawdzenie wiedzy ułatwia ponad 200 różnorodnych ćwiczeń, m.in. pytania typu prawda/fałsz, łączenie w pary, uzupełnianie luk w tekście, krzyżówki. Na końcu podręcznika umieszczono klucz odpowiedzi ułatwiający samodzielne sprawdzenie zdobytej wiedzy.

Dwie płyty audio są doskonałym uzupełnieniem nauki z kursem. Obejmują ponad 120 minut wysokiej jakości nagrań w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Płyta jest szczególnie pomocna w nauce prawidłowej wymowy oraz w kształceniu umiejętności rozumienia ze słuchu.

Więcej informacji: http://www.jezykiobce.pl/
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.