Wygramy ale tylko razem

Wygramy ale tylko razem
 
 
Drodzy Czytelnicy!

W minioną sobotę ogłoszone zostały nominacje jurorów i Internautów w konkursach i plebiscytach Najlepsza książka na Gwiazdkę oraz Najlepsza książka na Zimę!

Do najbliższego czwartku, 8 grudnia! na wortalu Granice.pl odbywa się drugi, finałowy etap konkursu „Najlepsza książka na zimę”. Zapraszamy do oddania swoich głosów na tytuły Impulsu.
Wśród nominowanych książek, w kategorii „Poradniki” znajduje się nasza publikacja „Kształcenie człowieka” a w kategorii „Perły z lamusa” Impuls godnie reprezentuje hit jesieni „CeWEBryci – sława w sieci”.

Prosimy o wsparcie:)

Liczymy na Waszą pomoc aby to nasze tytuły były najlepszymi książkami na Z I M Ę!

Najlepsza książka na zimę – 2011

www.ksiazkanazime.pl

Jeszcze jedna informacja 🙂

Również na wortalu Granice.pl do najbliższego czwartku, 8 grudnia! odbywa się drugi, finałowy etap konkursu „Najlepsza książka na gwiazdkę”. Wśród publikacji konkursowych znajdziecie naszą książkę Michała Janczewskiego „CeWEBryci – sława w sieci”.

Zapraszamy do oddania głosów:)

Liczymy na Waszą pomoc aby to nasza publikacja została najlepszą książką na G W I A Z D K Ę!

Najlepsza książka na gwiazdkę – 2011

http://gwiazdka.granice.pl/
 
——————————————————————————–

Czytamy pod choinką!

Już w najbliższą środę, 7 grudnia, odbędzie się finał kolejnej akcji przygotowanej przez wortal granice.pl. Czytamy pod choinką to pierwsza edycja przedsięwzięcia, w ramach którego co roku w okresie przedświątecznym miłośnicy książki spotykać się będą w centralnych punktach różnych miast Polski, by przez kilka chwil wspólnie poczytać wybraną książkę. W ten sposób wskazywać będziemy na znaczenie książki w naszym codziennym życiu. W tym roku spotykamy się o godzinie 18:08 na Placu Zamkowym w Warszawie, przy choince na rynku w Jarocinie i Rudzie Śląskiej (pl. Jana Pawła II), w Piekarach Śląskich u zbiegu ulic Miarki i Bytomskiej oraz w Zabrzu (pl. Wolności). W Warszawie czekać będą na Państwa organizatorzy przedsięwzięcia: Sławek Krempa z wortalu Granice.pl, Grzegorz Raczek z serwisu DuzeKa .pl i Kamil Świątkowski z blogu PrzyKominku.com

OW Impuls serdecznie zaprasza!
 
Nominowane książki:

 do czytania potrzebny jest Impuls!

Oficyna Wydawnicza Impuls

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.