Mowa ciała w pracy

Mowa ciała w pracy
Mowa ciała w pracy
Joe Navarro
21.09.2011
 
 
Rozwiń swoją karierę dzięki ukrytej mocy inteligencji niewerbalnej
 
Masz wszelkie atuty, by odnieść sukces – wykształcenie, fachową wiedzę, uczciwość i ambicję – a mimo to w karierze zawodowej nie osiągasz wyżyn?
 
Opanuj sztukę inteligencji niewerbalnej!
 
Specjalista w dziedzinie analizy zachowań i autor światowych bestsellerów, Joe Navarro, pokaże ci, jak posługiwać się prostym, lecz bardzo skutecznym modelem komfortu i dyskomfortu psychicznego. Dzięki niemu nauczysz się odszyfrowywać, co wyrażają inni ludzie na spotkaniach, podczas rozmów kwalifikacyjnych, negocjacji i prezentacji, wspólnych posiłków z kontrahentami oraz w wielu innych sytuacjach, w tym także w trakcie nieformalnych pogawędek, które często wywierają wpływ na podejmowane decyzje.
 
Wykorzystaj ten poradnik do zawarcia korzystnych umów, utrzymania dotychczasowych klientów i zdobycia nowych, a także by pewną ręką poprowadzić swoją firmę do sukcesu.
 
Dla osób szukających pracy, które pragną się wyróżnić spośród pozostałych kandydatów na wymarzoną posadę, to podręcznik obowiązkowy!
 
„Joe Navarro opracował kompendium poświęcone sztuce komunikacji niewerbalnej w świecie biznesu, czerpiąc doświadczenie ze swojej pracy w FBI oraz prezentując przenikliwość obserwatora wielkiej klasy”.
– Jack Canfield
 
„Ten poradnik prowadzi nas od zrozumienia zachowań pozasłownych do pojęcia czegoś o wiele ważniejszego dla osiągnięcia sukcesu – inteligencji niewerbalnej”.
– Robert B. Cialdini
 
Joe Navarro jest ekspertem w dziedzinie analizy zachowań i autorem światowych bestsellerów, m.in. „Mowy ciała” i „Mowy ciała w pracy”.  Przeszło 25 lat działał jako agent w specjalny w służbach kontrwywiadowczych FBI i konsultant specjalizujący się w tematyce komunikacji niewerbalnej. Współpracuje z najważniejszymi firmami i organizacjami amerykańskimi. 
Kategorie: Biznes i Ekonomia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.