Kurs prima A1/A2klasa 2 i prima A2 klasa 3 wydawnictwa BC.edu w sprzedaży od września

Kurs prima A1/A2klasa 2 i prima A2 klasa 3 wydawnictwa BC.edu w sprzedaży od września
Kurs prima kl. 2 (poziom A1/A2) język niemiecki dla gimnazjum (podręcznik i ćwiczenia)
Autorzy: Jin F., Rizou G., Rohrmann L., Gębal P., Boćko M

 

Jest to wydanie zmienione, w którym na życzenie nauczycieli będą zawarte dodatkowo następujące części: Einstieg – część wstępna, powtórzeniowa, oraz Schritthalten – strony z dodatkowymi ćwiczeniami do poszczególnych rozdziałów i podsumowaniem trudniejszych zagadnień gramatyczno-leksykalnych.

Kurs uzupełnia podręcznik interaktywny – jest to pełna wersja elektroniczna kursu na tablicę interaktywną dla klasy 2 oraz 100 zadań i ćwiczeń interaktywnych.

Dodatkowo kurs zostanie uzupełniony o zeszyt testów z płytą audio zawierający testy do każdego rozdziału oraz testy zbiorcze. Nauczycielom korzystającym z kursu oferujemy ponadto (gratis!): poradnik metodyczny, nagrania do podręcznika, plan wynikowy oraz rozkład materiału. 


 
Kurs prima klasa 3 (poziom A2) język niemiecki dla gimnazjum (podręcznik i ćwiczenia)

Autorzy: Jin F., Rohrmann L., Zbranková M., Krzyżanowska-Szymańska J.

Podręcznik i ćwiczenia do klasy trzeciej– podobnie jak poprzednia część kursu – będą zawierały dodatkowo: Einstieg – część wstępną, powtórzeniową, oraz Schritthalten – strony z dodatkowymi ćwiczeniami do poszczególnych rozdziałów i podsumowaniem trudniejszych zagadnień gramatyczno-leksykalnych. W kursie prima A2 kl. 3 będą także uwzględnione ćwiczenia nowego typu zgodnie z aktualnymi wytycznymi ministerstwa edukacji, a na końcu podręcznika znajdzie się rozdział przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego.

Więcej informacji na stronie www.bc.edu.pl.

Kontakt z działem sprzedaży: magdalena.mikos@bc.edu.pl

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.