Dieta Alleluja

Dieta Alleluja
Dieta Alleluja
Czy chciałbyś schudnąć 35 kg w 8 miesięcy? Naszemu wydawcy się udało!

Z naszą książką Dieta Alleluja uda się i Tobie. Dieta Alleluja działa leczniczo, wykorzystując naturalne siły organizmu. Oddziałując już na poziomie komórkowym, odblokowuje zasoby energetyczne organizmu i uruchamia tzw. odżywianie endogenne (wewnątrzkomórkowe). Dzięki temu bez poczucia głodu radykalnie tracimy na wadze, o ile jest to potrzebne, a nasze ciało oczyszcza się z toksyn, aktywizuje się system immunologiczny i odblokowują się bloki enzymatyczne. Organizm zaczyna funkcjonować jak odmłodzony. Następuje zdecydowana (!) poprawa stanu zdrowia, jakiej nie udaje się uzyskać przy pomocy żadnych farmaceutyków. Uruchomiony precyzyjny Boży skalpel usuwa osłabione komórki, a w ich miejsce powstają nowe, zdrowe. W książce znajdą Państwo:

– Komentarze lekarzy dokumentujących skuteczność Diety Alleluja.
– Niezwykłe świadectwa ludzi, którzy dzięki Diecie Alleluja po latach cierpień powrócili do zdrowia, pokonując choroby takie jak: rak, cukrzyca, otyłość, nadciśnienie tętnicze i wiele innych.
– Przepisy kulinarne oraz wiele wartościowych tablic medycznych i materiałów dodatkowych.
 
Dieta Alleluja to nie tylko nowy sposób odżywiania, ale również nowe podejście do życia. Bazuje na powszechnie dostępnych składnikach, które można stosować według własnych upodobań i smaków. Nie ogranicza ona ilości spożywanych pokarmów i co ważne: nie daje poczucia głodu. Sprawdziłem ją osobiście i gorąco polecam.

                                                                                                   Lek. med. Maciej Doruchowski

Zapraszamy do obejrzenia filmu o książce, która naprawdę zmienia życie i pomaga pozbyć się różnych chorób:

http://www.youtube.com/watch?v=9Y6STkshnmw&feature=player_embedded

Książka dostępna na www.vocatio.com.pl. Zamówienia księgarskie i hurtowe można kierować na adres: handlowy@vocatio.com.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.