Dość już łez

Dość już łez
Dość już łez
Linda Howard

Bestseller New York Timesa

 
„Linda Howard jest niezwykle oryginalną autorką”.
IRIS JOHANSEN
 
Milla po porwaniu jej maleńkiego synka ma w życiu tylko jeden cel – odnalezienie dziecka. Całe swoje życie podporządkowuje tragedii. Rozstaje się z mężem i zakłada organizację, która pomaga rodzinom znajdować ich zagubionych bliskich. Jej obsesyjną potrzebą pozostaje jednak odnalezienie własnego syna.
 
Po dziesięciu latach daremnych poszukiwań do pomocy wynajmuje tajemniczego Diaza, podejrzanego człowieka znanego jako łowca. Ten samotny wilk, z którym wbrew swojemu rozsądkowi nawiąże gorący romans, pomoże jej odnaleźć odpowiedzi na pytania, które zadawała sobie od lat.
 
„Linda Howard zmysłowe namiętności przeplata żywymi i silnymi emocjami. Jej powieści trzymają w napięciu!”.
Publishers Weekly
 
Linda Howard to jedna z największych gwiazd thrillerów romantycznych. Napisała około czterdziestu powieści, które sprzedano w nakładzie ponad 12 milionów egzemplarzy na całym świecie. Książki były bestsellerami  „New York Timesa”, „USA Today” i „Publishers Weekly”. Autorka jest laureatką wielu nagród literatury kobiecej, m.in. RITA Award, B. Dalton Bestseller Award i Romantic Times Magazine Award.
Dość już łez Lindy Howard to znakomity, napisany lekkim językiem thriller o krwawej zemście i trudnej miłości, pełen wzruszeń, emocji i napięcia.
 
Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.