Hity na lato od wydawnictwa Papierowy Księżyc

Hity na lato od wydawnictwa Papierowy Księżyc
Hity na lato od wydawnictwa Papierowy Księżyc

Wydawnictwo Papierowy Księżyc przygotowało ciekawą i różnorodną ofertę tytułów na sezon wakacyjny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi propozycjami.

CARRIE RYAN – „Las Zębów i Rąk”

Las Zębów i Rąk to jeden z największych bestsellerów gatunku literatury Young Adult ostatnich lat, porównywany popularnością do cyklu Zmierzch Stephenie Meyer, Dary Anioła Cassandry Clare czy Igrzyska Śmierci Suzanne Collins.

Las Zębów i Rąk przedstawia bardzo mroczną, a jednocześnie niezwykle wciągającą wizję świata po zagładzie, w którym młoda dziewczyna musi dokonać trudnych wyborów między tym w co wierzy, a tym w co każą jej wierzyć, między światem swoich marzeń, który zna tylko z opowieści matki, a krwawym ale znanym światem, który ją otacza. Musi też wybrać między tym, który ofiarowuje jej swoją miłość, a tym, któremu ona chce ją ofiarować.

KSIĄŻKA JUŻ W KSIĘGARNIACH!

***

LISA GENOVA – „Motyl”

Niezapomniana książka, która otwiera oczy i serce!


Ponad pół roku na prestiżowej liście bestsellerów
New York Timesa!

Motyl to jedna z najpiękniejszych i najbardziej poruszających książek ostatnich lat. Niezapomniana opowieść o kobiecie sukcesu, która w wyniku okropnej choroby stopniowo traci swoje myśli i wspomnienia, i tym samym odkrywa, że każdy nowy dzień przynosi jej inne spojrzenie na miłość i życie.

Alice Howland jest dumna z życia, na które tak ciężko zapracowała. Ma pięćdziesiąt lat, jest wykładowcą psychologii na Harvardzie, światowej sławy ekspertem w dziedzinie lingwistyki oraz żoną odnoszącego sukcesy męża i matką trójki dzieci. Kiedy coraz częściej zdarza jej się tracić pamięć i orientację, decyduje się na wizytę u lekarza. Tragiczna diagnoza choroby Alzheimera o wczesnym początku całkowicie zmienia jej życie.

Kiedy nieuleczalna demencja pozbawia jej tożsamości, dotychczas niezwykle niezależna Alice walczy, by nauczyć się żyć każdą chwilą. Musi przewartościować swoje relacje z mężem, uznanym naukowcem oraz oczekiwania w stosunku do dzieci, a także postrzeganie siebie samej w otaczającym ją świecie.

Motyl, powieść jednocześnie piękna i przerażająca, to poruszający i  niezwykle żywy obraz życia z chorobą Alzheimera, który pozostaje w pamięci jeszcze na długo po zamknięciu książki.

KSIĄŻKA JUŻ W KSIĘGARNIACH!

***

JACK KETCHUM – „Jedyne dziecko”

Już niebawem ukaże się długo wyczekiwana przez jego fanów nowa powieść tego autora pod tytułem „Jedyne dziecko”. To kolejna na polskim rynku pozycja Jacka Ketchuma, autora słynnej „Dziewczyny z sąsiedztwa” oraz „Poza sezonem” i „Straconych”.

W „Jedynym dziecku” Jack Ketchum przeprowadza wstrząsające studium psychologiczne mężczyzny dopuszczającego się przemocy domowej i molestowania seksualnego, a także jego ofiar. Kolejna niezapomniana powieść mistrza bezkompromisowej grozy, która odsłania najciemniejszą część ludzkiej natury.

O tej powieści napisał tak napisał sam Stephen King:
„Jack Ketchum u szczytu swoich przerażających możliwości. Wstrząsająca powieść.”

 „Jedyne dziecko” to książka obok której nie można przejść obojętnie.

Premiera książki – 14 lipca 2011

***

KAREN CHANCE – „Dotyk Ciemności”


początek bestsellerowej serii paranormal/urban fantasy
o przygodach Cassie Palmer

Dotyk Ciemności to pierwszy tom bestsellerowej serii o przygodach Cassandry ‚Cassie’ Palmer, która posiada zdolności jasnowidzenia i komunikowania się ze światem zmarłych.
Błyskotliwa i wciągająca seria autorstwa Karen Chance to jeden z najpopularniejszych na świecie cykli paranormal/urban fantasy. Jest publikowany w kilkunastu językach i na całym świecie cieszy się równą popularnością co serie Patricii Briggs, Ilony Andrews czy Charlaine Harris.

Premiera książki – 22 lipca 2011

Więcej informacji na www.papierowyksiezyc.pl
Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.