Jak stać się lepszą wersją siebie?

Jak stać się lepszą wersją siebie?
Jak stać się lepszą wersją siebie?
Wydawnictwo Esprit poleca książkę Johna Ortberga „Ja, którym chcę być”
 
 

JEŚLI LUBISZ BILLA HYBELSA, ZACHWYCISZ SIĘ JOHNEM ORTBERGIEM!
Składamy się z niezliczonych wersji siebie: „ja, którym nie chcę być”, „ja, którym udaję, że jestem”, „ja, którym myślę, że powinienem być”, „ja, którym inni ludzie chcą, abym był”, „ja, którym, jak się obawiam, Bóg chciałby, abym był”, „ja, którym nie udaje mi się być”… Na szczęście istnieje jeszcze jedno „ja” – ja taki, jakim chciałby widzieć mnie Bóg, Boża wersja mnie. Jak stać się taką wersją samego siebie? Co nas przed tym powstrzymuje? Słynny autor udowadnia, że życie w przyjaźni z Bogiem i stawanie się „Bożą wersją siebie” jest nie tylko możliwe, ale także łatwe i przyjemne.

Bez wątpienia najlepsze dzieło Johna Ortberga. To fascynująca i pogodna książka o tym, że powinniśmy bazować na otrzymanych darach, a nie skupiać się na naszych słabościach.

Recenzja z Amazon.com

Ja, którym chcę być Johna Ortberga to proste, acz pełne chrześcijańskiej mocy dzieło, które zmieni twój negatywny sposób myślenia, uzdrowi twoje rany, uwolni cię, zachęci do przeżywania pełni życia, którego obficie udziela nam Jezus, oraz pomoże ci stać się taką osobą, jaką chciałby cię widzieć Bóg.

Bible Study Review

 
John Ortberg słynny amerykański autor książek z zakresu duchowości chrześcijańskiej. W polskim przekładzie ukazały się jego tytuły Jeśli chcesz chodzić po wodzie, musisz wyjść z łodzi i Życie jakiego pragniesz. Mieszka z żoną i trójką dzieci w Kalifornii. 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.